Reklama

Reklama

Adamek: Jestem w doskonałej formie

Jeszcze niespełna miesiąc został do końca obozu treningowego Tomasza Adamka w górskiej miejscowości Bushkill w Pensylwanii, gdzie polski pięściarz trenuje do swojej walki z irlandzkim Kevinem "Kolosem" McBride'em (35-8-1, 29 KO).

Adamek w ostatnią sobotę oglądał zwycięską walkę polskiego pięściarza z New Jersey Pawła Wolaka z ( 28-1, 18 KO), z Białorusinem Jurim Foremanem.

Reklama

- Pojedynek Pawła bardzo mi się podobał. Walczył w swoim stylu, szedł mocno do przodu i to przyniosło efekt. Przed walką rozmawiałem z Pawłem, powiedziałem mu, że ten pojedynek jest jego życiową szansą, że musi mieć jaja, by go wygrać.- powiedział Tomasz Adamek, który zna Wolaka od kilku lat.

"Góral" na obozie przygotowawczym w Pensylwanii trenuje z dwoma sparingpartnerami.

- Sparingi odbywają się trzy razy w tygodniu. Sparujemy od sześciu do dwunastu rund. Oprócz tego mam trening siłowy dwa razy w tygodniu. Także biegam, przeciętnie po czterdzieści minut. Mam również regularny trening bokserski. Wieczorami zaś relaksuje się w saunie i także pływam. Jestem w doskonałej formie. Przygotowania przebiegają zgodnie z planem. Wiem, że też Kevin pracuje nad swoją formą, jestem pewny, że dostarczymy fanom niezapomnianych bokserskich emocji - dodał Adamek.

- Baza w Bushkill bardzo nam odpowiada, Tomasz może się tu całkowicie skoncentrować na przygotowaniach do walki. Prawdopodobnie także tu Tomasz będzie trenował do swej wrześniowej walki. Ma tu całkowity spokój. Nawet nie wychodzimy często do restauracji, gotujemy w domu. Mimo, że Tomasz nie jest na żadnej diecie, zdrowo się odżywia. Ostatnio przyrządziliśmy kaczkę, jemy też dużo kurczaków i owoców morza. Na dobre wracamy do New Jersey na konferencję prasową poprzedzają walkę - stwierdził Roger Bloodworth, szkoleniowiec "Górala".

Bilety na walkę Tomasza Adamka z Kevinem McBride'em 9 kwietnia w Prudential Center są do nabycia cenach: 253, 103, 78 i 53 dolarów. Walka w Polsce będzie transmitowana przez telewizję Polsat.

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Adamek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje