Reklama

Reklama

Adam Małysz zadebiutuje na torze wyścigowym

Adam Małysz karierę kierowcy rozpocznie nie od rajdu terenowego, ale od wyścigu. W dniach 3-5 czerwca wystartuje w Austrii na torze Red Bull Ring w miejscowości Spielberg w drugiej rundzie Volkswagen Scirocco R-Cup w gronie gwiazd.

Adam Małysz karierę kierowcy rozpocznie nie od rajdu terenowego, ale od wyścigu. W dniach 3-5 czerwca  wystartuje w Austrii na torze Red Bull Ring w miejscowości Spielberg w drugiej rundzie Volkswagen Scirocco R-Cup w gronie gwiazd.

Trzykrotny wicemistrz olimpijski w skokach narciarskich za rywali będzie miał m.in. Niemca Svena Hannawalda i Austriaka Thomasa Morgensterna oraz alpejczyków Michaela Walchhofera i Hansa Knaussa.

Na torze w Spielbergu odbędą się dwa wyścigi 275-konnych Scirocco. Oprócz Małysza pojadą dwaj inni polscy kierowcy Mateusz Lisowski i Adam Gładysz.

Start Orła z Wisły w Austrii będzie jednym z etapów przygotowań do udziału w Rajdzie Dakar 2012. W ramach przygotować do Dakaru, Orzeł z Wisły wystartuje także w kilku rajdach. Na początek w rajdzie Drezno-Wrocław, który zawita m.in. do Żagania. W planie są także imprezy na Węgrzech, w Hiszpanii oraz udział w Rajdzie Faraonów w Egipcie i Maroko Challenge.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL