Reklama

Reklama

Abramow woli skoki od hokeja

Rosyjski siatkarz Jastrzębskiego Węgla Paweł Abramow przyznał, że nie jest wielkim kibicem hokeja na lodzie i woli oglądać skoki narciarskie. Mimo to liczy, że jego rodacy zagrają w olimpijskim finale z Kanadyjczykami.

- Najbardziej z zimowych dyscyplin lubię skoki narciarskie. Oglądałem olimpijski konkurs z Adamem Małyszem, w którym zdobył srebro. Jeśli już oglądam hokej - to jak gramy w finale. Natomiast mój agent o tej dyscyplinie wie wszystko. Mamy nadzieję, że Rosja zagra w finale z ekipą gospodarzy - powiedział Abramow.

Hokejowym kibicem jest za to libero jastrzębian Paweł Rusek. - Jeśli jest taka możliwość, to oczywiście oglądam transmisje z olimpijskich zmagań. Jednak całkowicie nocy nie można zarwać. Jestem wielkim fanem hokeja. Wreszcie rozpoczyna się turniej mężczyzn. Szkoda tylko, iż nie gra nasza reprezentacja. W tej sytuacji zawsze kibicuję drużynie Czech, ale nie będzie im łatwo. Zdaję sobie jednak sprawę z siły Kanadyjczyków. Grają u siebie i będą bardzo mocni - dodał Rusek.

Reklama

- Wszyscy wierzymy, że Adam Małysz, Tomasz Sikora i Justyna Kowalczyk są w stanie zdobywać jeszcze medale podczas tych igrzysk. Będę im wszystkim bardzo mocno kibicował, tak jak każdy Polak interesujący się sportem - zadeklarował jastrzębski libero.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje