Reklama

Reklama

2400 złotych za bilet na walkę i spodenki Adamka!

Wieczorem 1 września w Zajeździe u Mikulskich odbyła się impreza charytatywna na rzecz hospicjum "Promyczek". Największą atrakcją była licytacja przedmiotów ofiarowanych przez Tomasza Adamka.

Honorowy patronat nad akcją objął prezydent Otwocka, Zbigniew Szczepaniak, który pod koniec imprezy założył szlafrok i rękawice Tomasza Adamka.

Koszulka wraz z biletem na walkę Adamka z Witalijem Kliczko osiągnęła cenę 500 zł. Prawdziwym hitem aukcji okazały się spodenki mistrza, które miał na sobie podczas walki z Jasonem Estradą.

Po zaciętej licytacji spodenki, czapka i bilet na walkę powędrowały w ręce szczęśliwego nabywcy, który zobowiązał się zapłacić za nie aż 2400 złotych!

Na walkę do Wrocławia pojedzie Filip Nivette, Prezes firmy Nivette Samochody Luksusowe. Razem z kolegą wylicytowali strój Tomasza, wspierając dzieci z Hospicjum Promyczek w Otwocku.

Reklama

Zebrani połączyli się telefonicznie z Tomaszem Adamkiem, który podziękował fanom i zaprosił na walkę do Wrocławia. Dzięki pomocy Tomasza Adamka Hospicjum Promyczek może przyjmować nowych pacjentów i pomagać obecnym.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje