Reklama

Reklama

2. kolejka FGE: Odra pokonała Wisła Kraków 67:61

Koszykarki Odry Brzeg niespodziewanie pokonały Wisłę Can Pack Kraków 67:61 w meczu 2. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy.

Koszykarki Odry Brzeg niespodziewanie pokonały Wisłę Can Pack Kraków 67:61 w meczu 2. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy.

2. KOLEJKA

Odra Brzeg - Wisła Can Pack Kraków 67:61 (13:10, 15:9, 22:22, 17:20).

Odra Brzeg: Jazmine Sepulveda 18, Natalia Małaszewska 15, Brittany Denson 13, Xenia Steward 9, Chinyere Ukoh 6, Justyna Daniel 4, Marta Żyłczyńska 2.

Wisła Can Pack Kraków: Anna Wielebnowska 19, Ewelina Kobryn 13, Liron Cohen 7, Magdalena Skorek 6, Katarina Zohnova 6, Marta Fernandez 4, Dorota Gburczyk 4, Agnieszka Majewska 2, Agnieszka Kułaga 0.

Blachy Pruszyński Lider Pruszków - ŁKS Siemens AGD Łódź 83:56 (21:10, 22:12, 25:18, 15:16).

Blachy Pruszyński Lider Pruszków: Ashley Shields 21, Magdalena Bibrzycka 17, Anna Kuncewicz 11, Latoya Bond 11, Tracy Gahan 11, Joanna Górzyńska-Szymczak 7, Lidia Kopczyk 2, Mirela Pułtorak 2, Magda Balicka 1, Katarzyna Salska 0.

Reklama

ŁKS Siemens AGD Łódź: Leona Jankowska 17, Milena Owczarek 10, Agnieszka Makowska 8, Alena Novikava 7, Roksana Schmidt 6, Justyna Grabowska 4, Alicja Perlińska 2, Marta Hylewska 2, Anja Grgin 0.

Artego Bydgoszcz - Super Pol Tęcza Leszno 60:72 (19:17, 16:18, 21:22, 4:15).

Artego Bydgoszcz: Lori Crisman 17, Melanie Thomas 16, Matyna Myśków 8, Noteshia Opray Womack 6, Sabina Parus 5, Justyna Janik-Kostencka 4, Iwona Płóciennik 2, Marlena Wdowczyk 2, Elżbieta Zawadka 0.

Super Pol Tęcza Leszno: Joanna Walich 23, Edyta Krysiewicz 18, Żaneta Durak 14, Aleksandra Drzewińska 12, Magdalena Gawrońska 3, Marta Gajewska 2, Joanna Czarnecka 0, Barbara Kaszewska 0, Sherry McCracklin 0.

Utex ROW Rybnik - INEA AZS Poznań 85:74 (22:14, 21:23, 22:16, 20:21).

Utex ROW Rybnik: Katarzyna Krężel 22, Nikita Bell 13, Devanei Hampton 13, Martyna Koc 13, Katarzyna Suknarowska 10, Monika Sibora 9, Whitney Boddie 5, Małgorzata Chomicka 0, Sonia Moszkowicz 0, Agnieszka Jaroszewicz 0, Karolina Stanek 0.

INEA AZS Poznań: Agnieszka Skobel 21, Natalia Mrozińska 15, Joanna Kędzia 10, Anita Szemraj 7, Agata Rafałowicz 6, Anna Pamuła 6, Katarzyna Motyl 3, Kinga Woźniak 2, Patrycja Mazurczak 2, Weronika Idczak 2.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL