Reklama

Reklama

11na11.pl: Kolejka niespodzianek

Piąta kolejka T-Mobile Ekstraklasy obfituje w niespodzianki. Żaden z użytkowników serwisu 11na11.pl nie wytypował poprawnie wszystkich dotychczasowych spotkań. Pięć punktów z siedmiu możliwych do zdobycia - to najlepszy wynik w tej rundzie spotkań. Zaledwie pięć osób może pochwalić się tą zdobyczą, cztery osoby mają pół punktu mniej.

Największe niespodzianki sprawiły zespoły Górnika Zabrze, Widzewa Łódź oraz Lechii Gdańsk i to w tych spotkaniach typerzy pogubili punkty. 78 procent osób biorących udział w naszej zabawie postawiło na zwycięstwo Lecha w Zabrzu. Aż 85 procent stwierdziło, że Wisła Kraków pokona u siebie gdańszczan, zaś o sukcesie Śląska w meczu z łodzianami przekonanych było 77 procent. Faworyci zawiedli jednak swoich kibiców, doznając porażek.

Reklama

W rankingu kolejki z pięcioma punktami na koncie prowadzi buczex, który potknął się na spotkaniach Lecha Poznań i Śląska Wrocław. Pozostałe rozstrzygnięcia wytypował prawidłowo. Drugi w tej kolejce - JozefB (również 5 pkt) przewidział niespodzianki, które miały miejsce w Krakowie i Wrocławiu, pomylił się jednak w typowaniu obu piątkowych spotkań. Na trzecim miejscu uplasował się użytkownik 1910 (5 pkt), który stracił dwa punkty na spotkaniach Lecha i Wisły Kraków. Pozostali dwaj zdobywcy pięciu "oczek" w tej kolejce, Keszerek i Robi21 typowali bardzo podobnie, myląc się w starciach Wisły Kraków i Śląska Wrocław. Oboje obstawiali zwycięstwo krakowian na własnym stadionie, zaś w meczu wrocławian Keszerek postawił na zwycięstwo podopiecznych Oresta Lenczyka, natomiast Robi21 typował remis.

Dziś dokończenie piątej serii spotkań. Na stadionie w Bełchatowie ŁKS podejmie warszawską Legię. Aż 86 procent zarejestrowanych użytkowników obstawia zwycięstwo podopiecznych Macieja Skorży. Łodzianie jeszcze nie strzelili gola w tym sezonie T-Mobile Ekstraklasy, stracili ich natomiast aż 11, Legia natomiast pokonała w świetnym stylu moskiewskiego Spartaka, dzięki czemu awansowała do fazy grupowej Ligi Europejskiej.

Przypominamy, że możecie już typować wyniki szóstej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Jeśli chcesz dołączyć do zabawy, możesz to zrobić w każdej chwili. Wystarczy, że wejdziesz na stronę 11na11.pl i się zarejestrujesz.

Zapraszamy również do udziału w naszym comiesięcznym konkursie!

Trwa właśnie edycja I sierpniowa. Pytanie: "Opisz wrażenia z pierwszego meczu Ekstraklasy, który oglądałeś na stadionie".

* Odpowiedzi na pytanie należy nadsyłać: Od 23 do 31 sierpnia 2011 roku.

* W Konkursie Głównym będą mogły wziąć udział tylko te osoby, które wezmą udział w każdym miesięcznym etapie.

Edycja sierpniowa rozpoczęła się dnia 23 sierpnia 2011r., odpowiedzi na pytanie należy nadsyłać do dnia 31 sierpnia 2011 roku.

Nagrodami w Konkursie Comiesięcznym są nagroda główna:

* Piłka adidas i pakiet składający się z: dwóch książek i dwóch płyt CD - nowości wydawnicze.

Oraz 10 nagród drugorzędnych:

* 10 pakietów składających się z: dwóch książek i dwóch płyt CD - nowości wydawnicze.

Wyłonienia zwycięzców dokona powołana w tym celu przez Organizatora Komisja Konkursowa składająca się z trzech pracowników Organizatora.

Zasady i regulamin znajdziesz tutaj!

Piotr Górecki

Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | ŁKS | 11na11.pl | Ekstraklasa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje