Reklama

Reklama

1. liga na żywo w INTERIA.PL!

Tego nie możesz przegapić! Ekstraklasa ma przerwę związana z występami reprezentacji Polski, ale walka o awans do niej trwa na całego. Relację na żywo z wszystkich meczów 14. kolejki 1. ligi znajdziecie tylko U NAS!

1. liga jest często po macoszemu traktowana przez media, a chyba niezasłużenie. Występują w niej przecież takie firmy jak Widzew Łódź, GKS Katowice, Korona Kielce, czy niedawny mistrz Polski - Zagłębie Lubin. Frekwencja też nie jest taka zła, szczególnie w Kielcach, gdzie regularnie przychodzi na mecze około siedmiu tys. ludzi.

Zresztą Zagłębie, Widzew, Korona i Podbeskidzie, na którego spotkaniach zdarza się ponad trzy tys. osób to faworyci do walki o ekstraklasę.

Jesteśmy jedynym dużym portalem, który od dzisiejszej kolejki będzie relacjonował na żywo wszystkie mecze 1. ligi. ZOBACZ NASZ SERWIS NA ŻYWO!

Reklama

Dzisiaj ciekawie zapowiadają się mecze Podbeskidzia Bielsko-Biała z GKS-em Jastrzębie-Zdrój, Widzewa z GKS-em Katowice, a także Zagłębie Lubin z Motorem Lublin.

Wszystkie mecze znajdziesz tutaj:

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie-Zdrój, godz. 15

KMITA Zabierzów - KORONA Kielce, godz. 15

FLOTA Świnoujście - WARTA Poznań, godz. 15

DOLCAN Ząbki - ODRA Opole, godz. 15

GKP Gorzów Wlkp. - WISŁA Płock, godz. 15

STAL Stalowa Wola - TUR Turek, godz. 15:30

GÓRNIK Łęczna - ZNICZ Pruszków, godz. 16

KGHM ZAGŁĘBIE Lubin - MOTOR Lublin, godz. 19

WIDZEW Łódź - GKS Katowice, godz. 19:10

Materiały do relacji z 1. ligi pozyskaliśmy z agencji AS Info. - Cieszę się, że z naszą ofertą dostosowaliśmy się do potrzeb tak dużego klienta jakim jest INTERIA.PL. Relacje z 1. ligi piłkarskiej z uwagi na brak regularnych transmisji telewizyjnych cieszą się dużą popularnością wśród kibiców i jestem przekonany, że dzięki naszej współpracy serwis sportowy portalu przekona do siebie jeszcze większą liczbę użytkowników - powiedział Andrzej Łukaszewicz, właściciel Agencji Sportowej ASInfo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy