Reklama

Reklama

W sobotę ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta!

To może być największy ślub tego roku! Już w sobotę Agnieszka Radwańska i Dawid Celt w Krakowie powiedzą sobie "tak", a następnie do białego rana będą bawili się w Tomaszowicach. Szczegóły uroczystości opisał "Super Express".

- Dawida wybrałam kilka lat temu i na pewno go nie zmienię - uśmiechała się Radwańska w rozmowie z Interią.

Małżeńskie plany najlepszej polskiej tenisistki znane są od kilku miesięcy, ale szczegóły miały być pilnie strzeżone. Radwańska na co dzień nie przepada za dziennikarzami, więc na własnym ślubie wolałaby ich nie widzieć.

Informacji o uroczystości szukali także wierni kibice. Na punkcie Radwańskiej fani są tak zbzikowani, że pierwsi z nich na czwartkowe spotkanie z tenisistką (promowała na nim swoją autobiografię) przyszli już pięć godzin wcześniej!

Wówczas Radwańska jednak ani słowem nie zająknęła się o dacie ślubu, tymczasem wielka uroczystość już w sobotę!

Msza odbędzie się w centrum Krakowa o godz. 15.30. Według "Super Expressu" wśród zaproszonych gości są m.in. tenisistki Karolina Woźniacka i Niemka Andżelika Kerber.

Reklama

Po ceremonii państwo młodzi z gośćmi pojadą do oddalonych o 20 km Tomaszowic. Goście zostaną tam poczęstowani m.in. tatarem z wędzonego łososia, kremem brokułowym z płatkami migdałów i polędwiczką wieprzową podaną w sosie grzybowym z puree z batatów, każual z fasolą i czerwonym winem oraz kompozycją groszku cukrowego i pieczonego buraczka. 

Podczas wesela ma wystąpić kabaret Koń Polski.

Pit


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy