Reklama

Reklama

Turniej WTA w Taszkiencie: Urszula Radwańska w drugiej rundzie

Urszula Radwańska, rozstawiona z numerem 2, po wygranej z Hiszpanką Marią-Teresą Torro-Flor 6:4, 7:5 awansowała do drugiej rundy turnieju WTA Tour na twardych kortach w Taszkiencie (z pulą nagród 220 tys. dol.).

21-letnia Polka, sklasyfikowana na 43. miejscu w rankingu WTA Tour, nie grała dotychczas z młodszą o rok rywalką.

"Gram w Taszkencie od trzech lat i z coraz lepszym skutkiem" - powiedziała młodsza z sióstr Radwańskich, która w kolejnym pojedynku rywalizować będzie z triumfatorką meczu Ngina Aburajmowa (Uzbekistan) - Witalia Diatczenko (Rosja).

W turnieju deblistek Paula Kania i Białorusinka Polina Piechowa wygrały w pierwszej rundzie z Jekatieriną Dzehalewską (Białoruś) i Ksenią Pałkiną (Kirgistan) 6:3, 6:4.

Wyniki pierwszej rundy:

gra pojedyncza

Urszula Radwańska (Polska, 2) - Maria-Teresa Torro-Flor (Hiszpania) 6:4, 7:5

Reklama

gra podwójna

Paula Kania (Polska), Polina Piechowa (Białoruś) - Jekatierina Dzehalewska (Białoruś), Ksenia Pałkina (Kirgistan) 6:3, 6:4.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy