Reklama

Reklama

Tenis. Agnieszka Radwańska gra w tenisa w... salonie

W dobie pandemii koronawirusa sportowcy prezentują, jak spędzają czas w domu. Do akcji dołączyła też Agnieszka Radwańska, która grała w tenisa… w salonie.

Piłkarze rzucili wyzwanie, które polegało na podbijaniu papieru toaletowego. Świetną formę zaprezentował też prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek, zachęcając do wspólnych ćwiczeń. Z kolei "Isia" pokazała, że sportowa emerytura jej służy i nadal jest w świetnej formie.

Reklama

Na Twitterze Polskiego Związku Tenisowego ukazał się filmik, na którym Radwańska gra z mężem w tenisa. Nie była to jednak zwykła gra treningowa, bo odbyła się w salonie.

Dawid Celt, mąż Agnieszki zachęcił do gry, nawet w mieszkaniu. - Zapraszam do akcji Rakiety Lotosu. Trenuj w domu. Wszyscy znaleźliśmy się trudnym czasie, ale ten czas nie musi oznaczać leżenia na kanapie, ani rozbratu z rakietą. Wspólnie z żoną pokażemy wam kilka ćwiczeń, które możecie zastosować w domu - powiedział.

Następnie oboje pokazali kilka efektownych sztuczek. Górą był Celt. Na wyzwanie szybko odpowiedział Hubert Hurkacz, który podbijał rolkę papieru toaletowego. Patrząc na efekty, był to chyba zły pomysł.

MP

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska | Dawid Celt | Hubert Hurkacz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama