Reklama

Reklama

Rusza sprzedaż biletów na WTA Katowice Open z Agnieszką Radwańską

Rozpoczyna się sprzedaż biletów na turniej WTA Katowice Open, który odbywać się będzie od 4 do 10 kwietnia w 2016 roku w hali "Spodka" i Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Udział w najważniejszym wydarzeniu tenisowym w Polsce potwierdziła Agnieszka Radwańska.

Przygotowania do WTA Katowice Open 2016 już trwają. - Słyszałem bardzo pozytywne  opinie zawodniczek WTA o poprzedniej edycje turnieju, dlatego jestem przekonany, że w przyszłym roku w Katowicach będziemy mogli kibicować wielu świetnym tenisistkom. Miło mi poinformować, że wśród nich będzie m.in. Agnieszka Radwańska, jedna z najlepszych "rakiet" świata. Dzisiaj Katowice powszechnie kojarzą się już z zawodami sportowymi o światowej randze, a turniej klasy WTA oznacza, że transmisja telewizyjna ze "Spodka"
i Międzynarodowego Centrum Kongresowego, będzie oglądana w co najmniej 70 państwach na świecie - powiedział Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Reklama

18 grudnia rozpocznie się sprzedaż biletów, które będą dostępne online na stronie kupbilet.pl, w salonach sieci EMPIK oraz w punktach zakładów sportowych STS. - Przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Do końca lutego dostępne będą karnety dla fanów tenisa w cenie 70 zł. Karnety obowiązują na wszystkie mecze I i II rundy od poniedziałku do czwartku. W świątecznym czasie, karnet jest oryginalnym pomysłem na obdarowanie najbliższych  - powiedział Paweł Owczarz, dyrektor turnieju WTA Katowice Open 2016.

Zakupione bilety, których ceny kształtują się od dwóch złotych (w eliminacjach) do 60 złotych (ulgowe), oraz od czterech złotych (w eliminacjach) do 140 złotych (normalne) będą obowiązywały na kort centralny na Spodku oraz na Kort 1. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL