Reklama

Reklama

Radwańska wykluczona z grona ambasadorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa"

Wzbudzająca skrajne emocje sesja zdjęciowa Agnieszki Radwańskiej dla magazynu "The Body Issue" stacji ESPN zbulwersowała organizatorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa", którą słynna tenisistka firmowała swoim nazwiskiem.

Przypomnijmy, że przed dwoma laty krakowianka wzięła udział w kampanii "Nie wstydzę się Jezusa" zorganizowanej przez organizację Krucjata Młodzi W Życiu Publicznym. W krótkim klipie promującym akcję widzimy fragment treningu krakowianki, po którym układa z piłek napis "Jezus".

- Cześć, nazywam się Agnieszka Radwańska. Wspieram akcję "Nie wstydzę się Jezusa". Nie wstydźcie się wierzyć - apelowała najlepsza polska tenisistka.

Reklama

Dwa lata później krakowianka wystąpiła w nagiej sesji dla magazynu "The Body Issue" stacji ESPN. Roznegliżowane zdjęcia Radwańskiej nie spodobały się organizatorom akcji "Nie wstydzę się Jezusa".

Oto treść oświadczenia zamieszczonego na stronie internetowej organizacji (www.mt1033.pl):

"Krucjata Młodych odcina się od niemoralnego postępowania pani Agnieszki Radwańskiej i tym samym wyklucza ją z grona ambasadorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa".

Pragniemy podkreślić, że w akcji wzięło udział ponad milion osób - wśród nich liczni sportowcy i artyści. Jesteśmy przekonani, że przytłaczająca większość z nich poważnie traktuje własną deklarację o przywiązaniu do Wiary Katolickiej i jej zasad.

Skądinąd smutny jest osobisty upadek pani Radwańskiej, która przekreśliła swoim postępowaniem własne słowa".

***

Zobacz więcej: 

Sesja Radwańskiej szokuje? One zrobiły to wcześniej

Polskie sportsmenki w wersji dla dorosłych

Radwańska w ogniu krytyki! "Nagość żony jest dla jej męża"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL