Reklama

Reklama

Radwańska podekscytowana, Navratilova nie spała całą noc

- Jestem bardzo podekscytowana - mówi Martina Navratilova, która dołączy do sztabu Agnieszki Radwańskiej. - To moja idolka - odpowiada nasza tenisistka, wiele obiecując sobie po współpracy z jedną z najwybitniejszych tenisistek w historii.

W poniedziałek późnym wieczorem Radwańska poinformowała, że Amerykanka czeskiego pochodzenia Martina Navratilova, jedna z najwybitniejszych tenisistek w historii, będzie jej "supetrenerką" i dołączy do sztabu.

Reklama

- Nie spałam dobrze ostatniej nocy, myśląc o powrocie do trybu meczowego i zawodów - powiedziała Navratilova, cytowana na oficjalnej stronie WTA.

- Jestem bardzo podekscytowana faktem, że mogę dołączyć do drużyny Agnieszki i pracować z Tomaszem (Wiktorowskim - red.) - dodała słynna niegdyś tenisistka.

- Byłam zachwycona, kiedy Agnieszka zapytała mnie, czy chciałabym współpracować z Tomaszem - ujawniła Navratilova.

Co o nowym otwarciu w swojej karierze mówi nasza najlepsza tenisistka?

- Jestem szczęśliwa, że Martina zgodziła się pomóc mi i mojemu zespołowi w nadchodzącym sezonie - powiedziała Radwańska.

- Jest moją idolką i jestem zaszczycona, że będziemy razem pracować - dodała krakowianka.

- Osiągnięcia Navratilovej mówią same za siebie i mam nadzieję, że będę mogła wiele zaczerpnąć z jej doświadczenia - stwierdziła Radwańska.

Jakie są cele Agnieszki na nowy sezon?

- Moim celem jest wygranie Wielkiego Szlema. Mając przy sobie kogoś z takimi dokonaniami jak Martina będę miała dodatkową motywację - ma nadzieję nasza tenisistka.

- Pochodzimy z tej samej części świata, więc mamy podobne spojrzenie na tenis i na życie. Mam nadzieję, że to przełoży się na pomyślną współpracę - powiedziała "Isia".

Także trener Agnieszki Radwańskiej Tomasz Wiktorowski spodziewa się po współpracy z Navratilovą samych korzyści.

- Rozmawiałem o tym pomyśle z Agnieszką przez parę miesięcy. Martina jest idealną osobą, by dołączyć do drużyny. Wszyscy możemy się wiele nauczyć od niej i mamy nadzieję, że ona pomoże nam zrobić krok wprzód - powiedział Wiktorowski.

Cały tenisowy świat zainteresował się zapowiedzianą współpracą Radwańskiej z Navratilovą.

Była tenisistka pochwaliła się "zatrudnieniem" przez Radwańską na portalach społecznościowych.

- Jestem podekscytowany, że będę mógł zobaczyć waszą współpracę - skomentował były tenisista Brad Gilbert.

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska | Martina Navratilova | tenis | WTA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje