Reklama

Reklama

Radwańska dostała prezent od marszałek Sejmu RP

Srebrny talerz z polskim bursztynem wręczyła marszałek Sejmu RP Ewa Kopacz najlepszej polskiej tenisistce - Agnieszce Radwańskiej w sobotnie przedpołudnie.

Wizyta Agnieszki Radwańskiej i jej trenera Tomasza Wiktorowskiego w Sejmie to efekt świetnego występu Isi na ostatnim turnieju Wimbledon, na którym dotarła aż do finału, gdzie uległa Serenie Williams.

"Na pamiątkę finału Wimbledonu Agnieszka Radwańska - Serena Williams, 12 lipca 2012 roku - marszałek Sejmu RP, Ewa Kopacz" - taki napis wygrawerowano na okazałym talerzu.

Agnieszka zrewanżowała się i wręczyła pani marszałek markową rakietę tenisową.

Reklama

- Grę w tenisa zaczęłam bardzo wcześnie. Gdy miałam sześć lat, wygrałam pierwszy turniej w Niemczech, tyle że polegał on na ilości odbić piłki - wspominała Agnieszka Radwańska na spotkaniu w Sejmie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy