Reklama

Reklama

​Przełożony mecz Agnieszka Radwańska - Coco Vandeweghe na turnieju WTA w Birmingham

Agnieszka Radwańska rozpoczęła pojedynek z Coco Vandeweghe w 1. rundzie turnieju WTA w Birmingham, ale po ośmiu gemach, przy stanie 4:4, mecz został przerwany z powodu opadów deszczu. Tenisistki mają dokończyć go w środę około godziny 13.30. Transmisja w TVP Sport.

Najlepsza polska tenisistka Agnieszka Radwańska rozpoczyna ulubioną część roku - sezon na kortach trawiastych.

Reklama

Polka jest rozstawiona w Birmingham z numerem 1, ale już w pierwszej rundzie stoi przed trudnym zadaniem.

Vandeweghe jest w dobrej formie. Przed kilkoma dniami wygrała turniej WTA International na kortach trawiastych w Den Bosch. W finale Amerykanka pokonała znacznie wyżej rozstawioną Francuzkę Kristinę Mladenović. W rankingu zajmuje obecnie 32. pozycję.

Radwańska miała rozegrać mecz już popołudniu. Z powodu deszczu wszystkie spotkania zostały jednak opóźnione. Polka wyszła na kort dopiero przed godziną 19:00. Polka od początku nieźle weszła w spotkanie. Przy swoim podaniu nie dawała rywalce żadnych szans. 

Pogoda w trakcie meczu niestety znowu się popsuła i po czwartym gemie spotkanie zostało chwilowo przerwane. Panie szybko jednak wróciły z powrotem do gry. Po ósmym gemie zaczęło jednak coraz bardziej padać i gra została zawieszona. Obie tenisistki opuściły kort, na który została nałożona ogromna plandeka.

1. runda:

Agnieszka Radwańska - Coco Vandeweghe 4:4 - w pierwszym secie, mecz przerwany


Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska | Coco Vandeweghe | birmingham

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje