Reklama

Reklama

Kibicuj z nami Agnieszce Radwańskiej w meczu z Marią Szarapową!

Agnieszka Radwańska kontra Maria Szarapowa - to będzie hit meczu Polska - Rosja w pierwszej rundzie Grupy Światowej Fed Cup, który w dniach 7-8 lutego odbędzie się w Kraków Arenie. Dla fanów naszej najlepszej tenisistki mamy nie lada gratkę. Możecie wygrać bilety na ten szlagierowy pojedynek!

Radwańska i Szarapowa to ścisła światowa czołówka. Do tej pory obie tenisistki zmierzyły się ze sobą 13 razy. Nasza rakieta numer jeden dwukrotnie pokonała piękną Rosjankę. Ostatnio spotkały się w kończącym sezon 2014 turnieju WTA Finals w Singapurze. Po trzysetowym boju lepsza okazała się Szarapowa. Radwańska będzie miała więc okazję do rewanżu i to w swoim rodzinnym mieście. Warto dodać, że Isia w Krakowie wystąpi po raz pierwszy w oficjalnym meczu.

Szarapowa wraca do reprezentacji po trzyletniej przerwie. Utytułowaną Rosjankę kusi występ na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku, a droga tam wiedzie właśnie przez występy w drużynie narodowej.

Na to niezwykłe sportowe wydarzenie w największej i najnowocześniejszej hali sportowej w Polsce Kraków Arenie mamy 10 podwójnych biletów. Jak je zdobyć? Zadanie jest proste - wymyśl hasło, jakim będziesz wspierał Agnieszkę Radwańską w meczu z Marią Szarapową. Najlepsze zostaną nagrodzone.

Propozycje prosimy przysyłać na adres: Sport-konkurs@firma.interia.pl. Konkurs trwa do 29 stycznia.

Reklama

Zapoznaj się z regulaminem konkursu


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL