Reklama

Reklama

Caroline Wozniacki: Agnieszka Radwańska wychodzi za mąż

Caroline Wozniacki przez przypadek, podczas rozmowy z dziennikarzami, zdradziła plany swojej koleżanki z kortu, a zarazem przyjaciółki - Agnieszki Radwańskiej. "Aga bierze ślub" - stwierdziła w jednym z wywiadów. Agnieszka Radwańska od trzech lat spotyka się z Dawidem Celtem, swoim sparingpartnerem.

Caroline Wozniacki rąbka tajemnicy uchyliła podczas rozmowy z dziennikarzami. Pytana przez nich o swoje plany na wakacje stwierdziła, że chętnie wyjechałaby - jak to się wcześniej zdarzało - razem z siostrami Radwańskimi, ale... Agnieszka niebawem zmieni stan cywilny.

- Chciałybyśmy nadal jeździć na wakacje razem, ale jest pewien problem. Wiecie... Aga wychodzi za mąż. Wolałabym wspólną babską wyprawę, ale cóż każda ma swoje sprawy - stwierdziła Caroline Wozniacki w rozmowie po wygranej z Anastasiją Sevastovą w ćwierćfinale US Open.

Reklama

Radwańska ostatnio coraz częściej podkreślała, że planuje małżeństwo i macierzyństwo.

"Przecież w tenisa nie będę grała całe życie. Kariera trwa plus minus do 30. roku życia, a ja mam 27 lat. Czas leci. Zastanawialiśmy się z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa. Doszliśmy do wniosku, że nie będą miały innej opcji. Chyba że ewidentnie nie będą się do tego nadawały" - mówiła Agnieszka magazynowi "VIVA".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje