Reklama

Reklama

Australian Open: Urszula Radwańska w trzeciej rundzie eliminacji

Urszula Radwańska pokonała Argentynkę Paulę Ormaecheę 6:0, 6:3 i awansowała do trzeciej rundy eliminacji do wielkoszlemowego Australian Open.

O główną drabinkę Polka zagra z Japonką Hiroko Kuwatą, która pokonała 6:3, 3:6, 7:5 Rumunkę Andreeę Mitu.

Do trzeciej rundy eliminacji awansowała również Katarzyna Piter, która po zaciętym, trwającym ponad dwie godziny boju pokonała Misę Eguchi 3:6, 6:4, 6:0. Reprezentantka Kraju Kwitnącej Wiśni była w kwalifikacjach rozstawiona z numerem 11.

Ostatnią przeszkodą 23-letniej poznanianki będzie rok starsza Anna Tatishvili, urodzona w Tbilisi, ale występująca w barwach USA. Amerykanka jest 140. w klasyfikacji tenisistek, a Polka - 175.

Reklama

Po pierwszym pojedynku z rywalizacją pożegnały się Paula Kania i Magda Linette.

W głównej drabince z Polaków miejsca mają zapewnione Agnieszka RadwańskaJerzy Janowicz. Zmagania w zasadniczej części Australian Open, pierwszej w sezonie imprezy wielkoszlemowej, rozpoczną się w poniedziałek.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama