Reklama

Reklama

Australian Open. Radwańska popisała się "hot-dogiem" w starciu z Pironkową

"Hot-dog" to jedno z najtrudniejszych, ale też najefektowniejszych zagrań w tenisie. We wtorek popisała się nim Agnieszka Radwańska, która pokonała Cwetanę Pironkową 6:1, 4:6, 6:1 i awansowała do drugiej rundy Australian Open.

Zobacz zapis relacji na żywo z meczu Agnieszka Radwańska - Cwetana Pironkowa!

Relację można było też śledzić na urządzeniach mobilnych

Takie zagrania kibice tenisa lubią najbardziej! Agnieszka Radwańska znów popisała się tzw. "hot-dogiem". W czwartym gemie drugiego seta, przy prowadzeniu 2:1 Pironkowej, krakowianka w znakomitym stylu wyszła z opresji.

Reklama

Wydawało się, że już nie uratuje piłki zagranej przez Bułgarkę, ale zrobiła tak:

Fenomenalne zagranie Polki przyniosło jej punty, dzięki czemu doprowadziła do stanu 2:2. Chwilę potem Pironkowa znów lobowała, ale Agnieszka tym razem nie zdecydowała się na tak ryzykowne zagranie.

Radwańska to jedna z najefektowniej grających tenisistek światowej czołówki. Jest specjalistką od pięknych i spektakularnych zagrań. W listopadzie odebrała nagrodę za "Zagranie roku 2016". Co ciekawe, to wyróżnienie trafiło w jej ręce już po raz czwarty z rzędu.

Być może wtorkowy "hot-dog" również otrzyma nominację.

Radwańska pokonała Pironkową 6:1, 4:6, 6:1 i zameldowała się w drugiej rundzie. Jej kolejną rywalką będzie doświadczona Chorwatka Mirjana Luczić-Baroni.Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy