Reklama

Reklama

Australian Open. Agnieszka Radwańska po zwycięstwie w I rundzie

- Cieszę się, że wygrałam bez straty seta. Takie mecze jak ten z Christiną McHale bywają ryzykowne - powiedziała Agnieszka Radwańska po awansie do II rudny na turnieju Australian Open.


Agnieszka Radwańska, na konferencji po meczu z Christiną McHale powiedziała:

- Cieszę się, że udało mi się wygrac ten mecz bez straty seta. Pierwszy mecz wiąże się zawsze z pewnym ryzykiem, z uwagi choćby na warunki. Niemal każdego dnia są inne i zawsze ciężko złapać rytm.

- Pewnie nie był to jakiś wielki mecz, tym bardziej, że serwis mi nie leżał tak, jakbym chciała, ale i tak cieszę się ze zwycięstwa - dodała.

Reklama

O drugiej rundzie, w której Polka zmierzy się zapewne Eugeni Bouchard. "Isia" powiedziała:

- Druga runda będzie oczywiście trudniejsza. Tak to jest, że gdy ktoś opada w ranking, przestaje być rozstawiony. To będzie poważne wyzwanie dla mnie. Cóż mogę powiedzieć? Nie będzie łatwo. Eugeni gra lepiej niż w ubiegłym roku. Zobaczymy - mówi Agnieszka.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy