Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska zmaga się z poważnym wirusem. Jest też termin ślubu!

Były drugi trener Agnieszki Radwańskiej – Dawid Celt przyznał, że Polka zmaga się z poważnym wirusem, który uniemożliwia jej start w turniejach. Tenisistka w ostatnich dniach wycofała się z zawodów na trawie w s’Hertogenbosch. Dawid zdradził też, na kiedy najbardziej znana polska tenisowa para planuje wzięcie ślubu!

- Plany po raz kolejny pokrzyżowało nam zdrowie, a właściwie jego brak. Agnieszka od kilku dni zmaga się z dosyć poważnym wirusem - powiedział na antenie Polskiego Radia Dawid Celt.

Były drugi trener, a prywatnie narzeczony tenisistki przyznał, że "Isia" nie trenuje od meczu z Alize Cornet.

- Zdrowie Agnieszki się buntuje. Najważniejsze to nie doprowadzić do sytuacji, która wyeliminuje nas na bardzo długi czas - mówił Celt, zaznaczając jednocześnie, że priorytetem jest zdrowie zawodniczki.

"Isia" zajmuje 10. miejsce w światowym rankingu. Polka ma za sobą bardzo krótki okres gry na kortach ziemnych i wciąż nie może odnaleźć formy. Na turniej Roland Garros wróciła po miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją stopy i odpadła z niego w trzeciej rundzie.

Reklama

- W tym roku Agnieszka łapie zdecydowanie więcej infekcji i wirusów. Układ odpornościowy gdzieś tam trochę przysiadł, ale to jest też spowodowane dużym obciążeniem układu nerwowego na przestrzeni ostatnich lat - mówił Dawid Celt.

Partner tenisistki przyznał także, że para planuje ślub. - Chcemy to zrobić po turnieju w Nowym Jorku - powiedział. 

Ostatni tegoroczny turniej wielkoszlemowy, na kortach Flushing Meadows, odbędzie się w dniach 28 sierpnia - 10 września 2017 r. Z tego jasno wynika, że para Radwańska - Celt stanie na ślubnym kobiercu we wrześniu tego roku!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy