Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska zagrała sparing z... Andrzejem Dudą

Krakowska tenisistka Agnieszka Radwańska i prezydent RP Andrzej Duda, też krakowianin, znów przebywali w swoim towarzystwie. Po wizycie "Isi" w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, tym razem pierwszy obywatel Polski wcielił się w rolę sparingpartnera na korcie dla naszej najlepszej zawodniczki.

Za drugim razem nie było mowy o uroczystym spotkaniu, jak podczas wizyty Radwańskiej w Pałacu Prezydenckim, gdzie została powitana przez Andrzeja Dudę bukietem kwiatów. W rozmowie, przy okrągłym stole, uczestniczyła także pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda oraz narzeczony zawodniczki, Dawid Celt.

Drugie spotkanie, w odstępie ledwie dwóch dni, odbyło się na korcie, a gustowne stroje wszyscy zamienili na ubiór sportowy i stanęli w szranki.

Nie wiadomo, jaki przebieg miała wymiana piłek, czy Radwańska dawała fory prezydentowi. W każdym razie, z komentarza tenisistki do zdjęcia, jeśli nie jest to kurtuazja, jasno wynika, że krajan dał się jej mocno we znaki.

Reklama

Obecnie Agnieszka Radwańska przygotowuje się do nowego sezonu, który rozpocznie już 1 stycznia. Polka będzie broniła tytułu w chińskim Shenzhen.

Reklama

Reklama

Reklama