Agnieszka Radwańska zagrała sparing z... Andrzejem Dudą

Krakowska tenisistka Agnieszka Radwańska i prezydent RP Andrzej Duda, też krakowianin, znów przebywali w swoim towarzystwie. Po wizycie "Isi" w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, tym razem pierwszy obywatel Polski wcielił się w rolę sparingpartnera na korcie dla naszej najlepszej zawodniczki.

Za drugim razem nie było mowy o uroczystym spotkaniu, jak podczas wizyty Radwańskiej w Pałacu Prezydenckim, gdzie została powitana przez Andrzeja Dudę bukietem kwiatów. W rozmowie, przy okrągłym stole, uczestniczyła także pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda oraz narzeczony zawodniczki, Dawid Celt.

Reklama

Drugie spotkanie, w odstępie ledwie dwóch dni, odbyło się na korcie, a gustowne stroje wszyscy zamienili na ubiór sportowy i stanęli w szranki.

Nie wiadomo, jaki przebieg miała wymiana piłek, czy Radwańska dawała fory prezydentowi. W każdym razie, z komentarza tenisistki do zdjęcia, jeśli nie jest to kurtuazja, jasno wynika, że krajan dał się jej mocno we znaki.

Obecnie Agnieszka Radwańska przygotowuje się do nowego sezonu, który rozpocznie już 1 stycznia. Polka będzie broniła tytułu w chińskim Shenzhen.

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska | Andrzej Duda | Dawid Celt

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje