Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska z "zagraniem roku" WTA? Jest w finale plebiscytu

Agnieszka Radwańska jest bliska powtórzenia sukcesu sprzed roku, gdy wygrała plebiscyt organizacji WTA na "zagranie roku". Jej zagranie z sierpniowego meczu w Montrealu znalazło się w finale tegorocznego plebiscytu.

Do czwartku internauci mogli oddawać głosy na jedno z tegorocznych "zagrań miesiąca", które przypadło im najbardziej do gustu. Radwańską w tym sezonie doceniono w ten sposób trzykrotnie - za marzec, sierpień i październik.

Popisowe akcje tenisistek podzielono na dwie grupy (styczeń-maj i czerwiec-październik), a z każdej z nich do ścisłego finału awansowały po dwa najpopularniejsze typy.

Jednym z nich okazał się bekhendowy smecz krakowianki z pojedynku z Rosjanką Jekateriną Makarową, w drodze do triumfu w Montrealu. Była to jedyna wygrana przez nią impreza w tym roku. Nominowane są również Niemka polskiego pochodzenia Angelique Kerber, Kanadyjka Eugenie Bouchard oraz Serbka Ana Ivanović. Głosowanie rozpoczęło się w piątek i potrwa do czwartku. Wyniki zostaną opublikowane 28 listopada.

Reklama

Podopieczna Tomasza Wiktorowskiego w poprzednim sezonie okazała się najlepsza w tym plebiscycie. Wówczas kibice docenili jej wolej z bekhendu, który odegrała z obrotu - tuż znad ziemi - gdy stała tyłem do siatki w ćwierćfinale turnieju w Miami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje