Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska wycofała się z turnieju w s'Hertogenbosch

Agnieszka Radwańska nie wystąpi w turnieju WTA w s'Hertogenbosch. Jak podali organizatorzy, Polka wycofała się z turnieju w Holandii z pulą nagród 226 750 dol.

Polska tenisistka miała tą imprezą zainaugurować część sezonu na kortach trawiastych.

Reklama

Radwańska zajmuje 10. miejsce w światowym rankingu i w rozpoczynającym się 12 czerwca turnieju w s'Hertogenbosch miała być rozstawiona z numerem pierwszym. Ze względu na jej rezygnację "jedynką" będzie Słowaczka Dominika Cibulkova, która otrzymała od organizatorów "dziką kartę".

Polka ma za sobą bardzo krótki i pozbawiony sukcesów okres gry na kortach ziemnych. Występem w Roland Garros, w którym odpadła w trzeciej rundzie, wróciła do rywalizacji po miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją stopy (jednocześnie leczyła też nadgarstek). Wcześniej rozegrała tylko jeden mecz na "mączce".

W tym sezonie krakowianka wciąż nie może odnaleźć formy - dwa mecze w jednym turnieju wygrała w tym roku zaledwie dwa razy - w styczniu w Sydney i na kortach im. Rolanda Garrosa.

Radwańska zgłosiła się w najbliższym czasie również do zawodów w Birmingham i Eastbourne. Imprezy te poprzedzą występ w wielkoszlemowym Wimbledonie, który rozpocznie się 3 lipca.

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje