Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska w pełni szczęścia. „Teraz takie soboty”

Była polska tenisistka po zakończeniu sportowej kariery postanowiła spełniać się między innymi w roli mamy. Nieco ponad miesiąc temu na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Agnieszka Radwańska ponownie podzieliła się swoim szczęściem w sieci.

27 lipca świat sportu obiegła informacja o tym, że Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zostali rodzicami. Para poinformowała w sieci, że na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

Radwańska od kilku miesięcy dzieliła się z fanami zdjęciami z brzuszkiem. Była polska tenisistka chętnie fotografowała się, pozując nawet podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Od miesiąca świat młodych rodziców wywrócił się do góry nogami. Teraz całą ich uwagę skupił syn.

Reklama

W sobotę na Instagramie finalistki Wimbledonu sprzed ośmiu lat pojawiło się urocze zdjęcie.

"Teraz takie soboty, Pieluchy" - podpisała fotografię świeżo upieczona mama.

Radwańska poznała się ze swoim partnerem na kortach tenisowych. W 2010 roku Celt został jej sparingpartnerem. Wkrótce okazało się, że łączy ich coś więcej niż miłość do sportu. Aktualnie Celt pełni funkcję kapitana kadry tenisistek w Pucharze Federacji.  
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama