Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska świętuję trzecią rocznicę ślubu

Była polska tenisistka ma powody do świętowania. Właśnie w środę obchodzi swoją kolejną rocznicę ślubu. Dokładnie trzy lata temu Agnieszka Radwańska powiedziała sakramentalne tak Dawidowi Celtowi. Z tej okazji na Instagramie gwiazdy pojawiły się szczególne zdjęcia.

Agnieszka Radwańska porzuciła już zawodowe uprawianie sportu, jednak wciąż bardzo chętnie udziela się w mediach i pozostaje aktywna. Ostatni czas to dla byłej gwiazdy polskiego tenisa szczególny okres. Jeszcze chwila i krakowianka zostanie po raz pierwszy mamą.

Reklama

Nowa rola w życiu z pewnością wniesie do życia Radwańskiej sporo radości, szczególnie że już teraz 31-latka wygląda kwitnąco.

Od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych finalistki Wimbledonu z 2012 roku pojawiają się zdjęcia, które świadczą o tym, że do rozwiązania pozostały już naprawdę ostatnie chwile.

Tym razem sieć obiegła romantyczne fotografie w objęciach jej męża. 22 lipca para obchodzi swoją trzecią rocznicę ślubu.

"Ostatnia rocznica we dwoje" - napisała Radwańska na Instagramie.

Fani zobaczyli zdjęcia "Isi" z Dawidem Celtem, który zapewne już też nie może się doczekać momentu, w którym zostanie tatą.

Dowiedz się więcej na temat: tenis | Agnieszka Radwanska | Dawid Celt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje