Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska porzuci Kraków?

Czy Agnieszka Radwańska wyprowadzi się z Krakowa? To całkiem możliwe. "Isia", która zawsze na każdym kroku podkreślała swoje przywiązanie do Grodu Kraka, dziś już nie mówi tak jednoznacznie, gdzie jest jej dom.

Agnieszka Radwańska po wspaniałym triumfie w finale WTA Masters wreszcie wróciła do domu. Pytanie tylko, gdzie tak naprawdę jest jej dom? Pochodzi z Krakowa, gdzie mieszkają też jej rodzice, ale odkąd poważnie zaczęła grać w tenisa, głównie podróżuje.

- Na razie to jestem cały czas na walizkach. Dopóki gram w tenisa, to w Polsce głównie pomieszkuję, a nie mieszkam. Czasem jest to Kraków, czasem Warszawa. A gdzie wyląduję po zakończeniu kariery? Oto trzeba już pytać tego pana w pierwszym rzędzie - powiedziała Radwańska, wskazując na Dawida Celta.

Reklama

To jej drugi trener, a także życiowy partner. Para przez długi czas utrzymywała w tajemnicy swój związek. Eksplozja uczucia w blasku kamer miała miejsce dopiero po zakończeniu finałowego meczu z Petrą Kvitovą. Po ostatniej piłce "Isia" wpadła w ramiona swojego ukochanego, który namiętnym pocałunkiem podziękował jej za wspaniały występ.

Dawid Celt, choć dzieciństwo spędził w Częstochowie, to od kilku lat mieszka w Warszawie. Czy w związku z tym porwie z Grodu Kraka swoją miłość?

Krzysztof Oliwa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama