Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska poleci w czwartek na pierwszy turniej

Agnieszka Radwańska w czwartek poleci na pierwszy turniej w 2017 roku. "Isia" uda się do chińskiego Shenzhen. Polka zakończyła już okres przygotowawczy do nowego sezonu.

Radwańska nietypowo dla siebie cały okres międzysezonowy spędziła w Polsce. Treningi w Warszawie rozpoczęła pod koniec listopada. Za przygotowanie fizyczne 27-letniej zawodniczki w tym okresie odpowiadał Remigiusz Rzepka, który znany jest ze współpracy z reprezentacją Polski w piłce nożnej, ale ma też doświadczenie w prowadzeniu tenisistów. Zaznaczył, że trening wykonany pod jego okiem przez trzecią rakietę świata był intensywny.

Reklama

- O jego efektach przekonamy się jednak dopiero w trakcie sezonu - zaznaczył.

W środę pochodząca z Krakowa Radwańska dwukrotnie pojawiła się na korcie. Podczas pierwszych zajęć przebijała piłkę z trenerem Tomaszem Wiktorowskim, a na drugich ze sparingpartnerem Dawidem Celtem.

Dzień później zaś uda się do Shenzhen. Rozpoczynającym się 1 stycznia turniejem WTA Polka zainauguruje sezon. Wygrała poprzednią edycję tych zawodów. Kolejne planowane starty w jej kalendarzu na styczeń to Sydney i wielkoszlemowy Australian Open. 

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama