Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska najwyżej rozstawiona

Agnieszka Radwańska jako najwyżej rozstawiona tenisistka wystąpi w turnieju WTA Tour, który w poniedziałek rusza na kortach ziemnych w Brukseli (z pulą nagród 637 tys. dol.). 23-letni Polka ma na otwarcie wolny los i rozpocznie grę od razu od 1/8 finału.

W drugiej rundzie krakowianka zmierzy się ze zwyciężczynią pojedynku Węgierki Grety Arn i Rosjanki Nadieżdy Pietrowej.

Do trzeciej rundy eliminacji awansowała Urszula Radwańska. Polka pokonała w niedzielę Amerykankę Aleksę Glatch 6:7 (4-7), 6:2, 6:2.

W pierwszej rundzie kwalifikacji młodsza z sióstr Radwańskich - rozstawiona najwyżej - miała wolny los. W poniedziałek w decydującym meczu o awans do turnieju głównego zmierzy się ze Słowaczką Lenką Wienerovą, która pokonała Australijkę Olivię Rogowską 6:4, 5:7, 6:4.

Reklama

W sobotę pierwszy mecz w kwalifikacjach przegrała Alicja Rosolska, ponosząc porażkę z Bułgarką Dią Ewtimową 4:6, 4:6. Polka wystartuje w imprezie także w deblu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy