Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska mistrzynią Czech z drużyną z Prostejova

Agnieszka Radwańska zdobyła tenisowe mistrzostwo Czech drużyn mieszanych w barwach Agrofert Prostejov. W finale jej klub pokonał TK Precheza Przerów 5:2. Polska tenisistka zastąpiła w zespole Petrę Kvitovą, która przygotowuje się na Florydzie do nowego sezonu.

Polka zdobyła dwa punkty - w parze z Petrą Cetkovską oraz decydujący o zwycięstwie.

Razem z urodzoną w Krakowie tenisistką z sukcesu cieszyli się, oprócz Cetkovskiej, Jan Hajek, Kristyna Pliskova, Jiri Vesely oraz ...Niemcy Florian Mayer i Philipp Kohlschreiber oraz Fin Jarkko Nieminen.

"Grało mi się dobrze i łatwo. Jestem zadowolona z występu" - powiedziała Radwańska, która już od 28 grudnia będzie walczyć w australijskim Perth w Pucharze Hopmana (do 4 stycznia) w nieoficjalnych mistrzostwach świata drużyn mieszanych.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy