Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska - Kurumi Nara 6:2, 6:2 w drugiej rundzie w Cincinnati

Agnieszka Radwańska wygrała 6:2, 6:2 z Japonką Kurumi Narą w drugiej rundzie turnieju WTA Tour Premier na kortach twardych w Cincinnati.

Kolejną rywalką Radwańskiej będzie Niemka polskiego pochodzenia Sabine Lisicki.

Nara na otwarcie pokonała bez problemu Szwajcarkę Rominę Oprandi 6:0, 6:2. Radwańska w pierwszej rundzie nie grała.

Zajmująca 34. miejsce w rankingu WTA Japonka nigdy wcześniej nie miała okazji grać przeciwko będącej piątą rakietą świata Radwańskiej.

Krakowianka w niedzielę świętowała zwycięstwo w poprzedniej imprezie rangi Premier - w Montrealu.

Środowy mecz Polka zaczęła od wygranego gema przy własnym podaniu. W drugim Radwańska miała szansę na przełamanie rywalki, ale ta ofiarnie się broniła, a gema wygrała po skrócie w siatkę naszej zawodniczki.

Reklama

W trzecim gemie to Japonka przełamała "Isię" i wyszła na prowadzenie. Po chwili Radwańska odpowiedziała tym samym. Piątego gema Polka wygrała do zera, kończąc go asem serwisowym.

Radwańska przełamała rywalkę na 4:2, a w kolejnym gemie z trudem, ale obroniła własne podanie. W ósmym gemie Polka wykorzystała już pierwszą piłkę setową i po 31 minutach prowadziła 1:0 w setach.

W drugiej partii Radwańska już w drugim gemie przełamała Narę i od tego momentu kontrolowała przebieg seta, wygrywając mecz po godzinie i kwadransie 6:2, 6:2.

Wynik meczu drugiej rundy:

Agnieszka Radwańska (Polska, 4.) - Kurumi Nara (Japonia) 6:2, 6:2.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy