Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska: Czasem nie mogę w spokoju zjeść obiadu

​Agnieszka Radwańska w programie "Pytanie na śniadanie" w TVP 2 szczerze opowiedziała o swoich planach na przyszłość. "Oczywiście planuję założenie rodziny, chcę mieć dzieci. Marzy mi się dwójka dzieciaków, które mogłyby się trzymać razem. Tylko jedno dziecko to trochę bez sensu" - żartowała tenisistka, która przyznała również, że czasem doskwiera jej popularność.

Tenisistka Agnieszka Radwańska była gościem programu "Pytanie na śniadanie" emitowanego na antenie TVP 2. "Isia" przyznała, że po sukcesach w ostatnich latach coraz bardziej doskwiera jej popularność.

Reklama

"Czasami wychodzę na obiad i nie mogę zjeść w spokoju, bo ktoś robi zdjęcie, a ktoś inny prosi o autograf. Jest to dosyć uciążliwe" - przyznała.

Polka podkreśliła, że ostatnie miesiące są dla niej niezwykle udane. Przypomnijmy, że Radwańska na początku listopada ubiegłego roku wygrała turniej Masters w Singapurze.

"Ponad 20 lat na korcie nie poszło na marne. Cieszę  się, że jestem w czołówce światowej i cały czas utrzymuję się wśród najlepszych zawodniczek" - stwierdziła i zaznaczyła, że na treningach wykonuje ogromną pracę.

"Sport to nie tylko to co widać, ale też to, czego nie widać. Ciężko trenuję, ale też staram się dbać o zdrowie, żeby było jak najmniej kontuzji" - powiedziała.

CZYTAJ DALEJ. RADWAŃSKA O DZIECIACH - KLIKNIJ TUTAJ!

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska | urszula radwańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje