Reklama

Reklama

Agnieszka i Urszula Radwańskie: Zawsze będziemy krakuskami

- Zawsze będziemy krakuskami - zgodnie twierdzą Agnieszka i Urszula Radwańskie, które wyprowadziły się z Krakowa i obecnie zamieszkują w Warszawie. Obie tenisistki składają też użytkownikom Interii życzenia świąteczne i noworoczne.

Interia rozmawiała z paniami podczas zakupów, których dokonały w ramach "Szlachetnej Paczki" - ogólnopolskiego projektu pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowanego przez Stowarzyszenie Wiosna.

Interia: Rok temu zdecydowałaś się publicznie powiedzieć o swoim uczuciu do Dawida Celta. Pewnie parę milionów mężczyzn pomyślało sobie, jaka szkoda. Nie wzięłaś pod uwagę zawodu wśród swoich fanów, których masz wielu na całym świecie?

Reklama

Agnieszka Radwańska: - Bardzo się cieszę, że mam wielu fanów, również płci męskiej, ale wybranek jest jeden już od kilku lat i na pewno go nie zmienię.

Powiedzcie jeszcze, czy jesteście teraz wciąż krakowiankami czy już warszawiankami?

Agnieszka Radwańska: - Zawsze będziemy krakuskami. Co nas ściągnęło do Warszawy? Lepsze warunki do treningu, korty, całe zaplecze, siłownie, więc teraz trenujemy w stolicy.

Urszula Radwańska: - Podzielam zdanie Agnieszki, że pozostajemy krakuskami i zawsze nimi będziemy. W Warszawie jesteśmy tzw. słoikami.

Na zakończenie Agnieszka i Urszula Radwańska złożyły użytkownikom Interii życzenia świąteczno-noworoczne.

Rozmawiali w Warszawie: Michał BiałońskiPaweł Pieprzyca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje