Żużlowcy z Leszna do wzięcia

Aż 21 zawodników na liście transferowej to wychowankowie Unii Leszno. Norbert Kościuch, który zakończył wiek juniora będzie prawdopodobnie zawodnikiem z najwyższą kwotą transferową.

Na dzień dzisiejszy nie doszło do porozumienia między włodarzami klubu, a teamem Kasprzaków i w związku z tym bracia figurują na liście transferowej. Nie oznacza to jednak, że w przyszłym roku nie będą startowali z szarżującym Bykiem na plastronie.

Reklama

Z informacji uzyskanych od menedżera KS Unia Leszno Ireneusza Igielskiego jasno wynika, że miejsce na liście nie oznacza rozbratu z klubem.

"Choć na liście transferowej pojawi się tak wielu naszych zawodników to wcale nie oznacza, że rozmowy z nimi zakończyły się fiaskiem klubu. Obecnie mogę potwierdzić, że wszystkie warunki kontraktu zostały uzgodnione z Rafałem Dobruckim i tylko kwestie techniczne tzn. przelanie uzgodnień na papier stanowią powód znalezienia się Rafała na liście transferowej. W najbliższych dniach parafujemy kontrakt i Rafał Dobrucki będzie kolejnym zawodnikiem Unii Leszno" - stwierdził menedżer.

Pojawienie się na liście braci Kasprzaków wywołało w Lesznie niepokój wśród kibiców. Również w tej kwestii menedżer uspokaja i proponuje spokojnie oczekiwać na wyniki rozmów, które będą prowadzone w najbliższych dniach.

"Nie udało nam się jeszcze dopiąć kilku spraw, ale w przyszłym tygodniu wracamy do rozmów i ich efektem powinno być podpisanie kontraktu z Krzysztofem i Robertem Kasprzakami" - sugeruje manedżer - "Jeżeli zaś chodzi o Łukasza Jankowskiego i Adama Skórnickiego to obecnie rozmawiamy z tymi zawodnikami i rozpatrujemy ich oczekiwania wobec klubu. Adam Skórnicki nie ukrywał, że ma propozycję z Poznania, ale w pierwszej kolejności zamierza dalej współpracować z naszym klubem i dlatego jesteśmy w trakcie rozmów. Jacek Rempała ma natomiast wolną rękę i do niego należy wybór, gdzie będzie startował w najbliższym sezonie. Nie jest tajemnicą, że w najbliższych dniach Jacek pojawi się w Lesznie i będziemy rozmawiać o możliwości kontraktu z tym zawodnikiem".

Zawodnicy, którzy trafili na listę transferową:
Krzysztof Kasprzak  - 50.000 zł
Robert Kasprzak    - 100.000 zł
Rafał Dobrucki    - 37.500 zł
Łukasz Jankowski   - 100 000 zł
Jacek Rempała     - bezpłatnie
Adam Skórnicki    - bezpłatnie
Norbert Kościuch   - 600 000 zł
Marcin Bzdęga     - 400 000 zł
Oskar Wolsztyński   - 200 000 zł 
Mariusz Fierlej    - 200 000 zł 
Maciej Jąder     - 150 000 zł
Tomasz Łukaszewicz  - 150 000 zł 
Jarosław Jankowski  - 150 000 zł
Marek Nawrot     - 150 000 zł 
Robert Mikołajczak  - 100 000 zł 
Artur Wawrzynowicz  - 150 000 zł 
Jacek Karmoliński   - 100 000 zł 
Hubert Kubacki    - 100 000 zł 
Marcin Jankowski   - 100 000 zł
Piotr Dziatkowiak   - 20 000 zł
Dariusz Łowicki - bezpłatnie
Konrad Chudziński, Leszno

Dowiedz się więcej na temat: norbert | jankowski | Unia Leszno | Leszno

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje