Żużlowcy Unii Leszno potrenują nad morzem

- Wyjeżdżamy na obóz do Kołobrzegu. Wcześniej nie jeździliśmy nad morze. Jest to nowy element przygotowania przed sezonem, który został wprowadzony przez sztab trenerski - powiedział Sławomir Kryjom z Unii Leszno.

- "Byki" w sobotę rano wyjeżdżają do Kołobrzegu, by tam kontynuować przygotowania do zbliżającego się sezonu. Nad morzem czeka na nich ośrodek dysponujący salą treningową, siłownią oraz zapleczem z odnową biologiczną. Żużlowcy zgodnie z założonym planem mają między innymi biegać i jeździć na rowerach górskich.

Reklama

- Zawodnicy w Kołobrzegu będą trenować dwa razy dziennie - poinformował Kryjom. - Poza ćwiczeniami na sali i siłowni potrenują w terenie. Obóz potrwa 7 dni i wezmą w nim udział wszyscy żużlowcy z pierwszego zespołu. Mam dużą nadzieję, że ten obóz nie tylko poprawi formę fizyczną zawodników, ale również wpłynie na atmosferę w drużynie.

- "Byki" odbędą treningi pod okiem Czesława Czernickiego nowego szkoleniowca Unii Leszno i Pawła Barszowskiego, który odpowiada za zimowe przygotowania do sezonu. Po powrocie do Leszna reprezentanci Unii Leszno zostaną poddani testom i będą kontynuowali szlifowanie formy. W lutym wyjadą na kolejne zgrupowanie, a jego miejscem ma być Szklarska Poręba.

Konrad Chudziński, Leszno

Dowiedz się więcej na temat: byki | Kołobrzeg | Unia Leszno | Leszno

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama