Żużlowa lista Hop - Bęc

Za nami 11. seria spotkań żużlowej ekstraligi, po której swoją przewagę na czele tabeli powiększyła tarnowska Unia. "Jaskółki" wygrały na wyjeździe z Unią Leszno 48:41 i mają 4 punkty przewagi nad Atlasem Wrocław, który uległ w Toruniu Apatorowi Adrianie 44:46.

Tradycyjnie już podsumowujemy minioną kolejkę ligową. Oto ci zawodnicy, którzy zasłużyli na słowa pochwały, jak i żużlowcy, którzy o swoim występie powinni jak najszybciej zapomnieć.

Reklama

Lista Hop

1. Jacek Rempała - Mimo porażki swojego zespołu Jacek Rempała nie może mieć nic sobie do zarzucenia. W pięciu startach zdobył jedenaście punktów i był najlepszym zawodnikiem swojego zespołu.

2. Grzegorz Walasek - Zawodnik Włókniarza po raz kolejny potwierdził, że obecnie znajduje się w bardzo wysokiej dyspozycji. Na torze w Rybniku zdobył trzynaście punktów.

3. Mark Loram - Po słabym występie w Grand Prix Danii Loram pokazał klasę w meczu ligowym. W konfrontacji z Częstochową zdobył szesnaście punktów i wypada tylko żałować, że do jego poziomu nie dostroił się cały zespół.

4. Piotr Świderski - Coraz lepiej radzi sobie junior Atlasu na ligowych torach. W spotkaniu rozegranym w Toruniu był dużym wsparciem swoich kolegów , w sześciu "odjechanych" biegach zapisał na swoim koncie dziewięć punktów.

Lista Bęc

1. Roman Poważny - Tylko dwa punkty dorzucił Roman Poważny do dorobku swojej drużyny w spotkaniu z Częstochową. Zdaniem zawodnika przyczyna słabego występu leżała tego dnia w źle przygotowanym sprzęcie.

2. Krzysztof Kasprzak - Najwyraźniej junior Unii jeszcze nie wrócił do formy sprzed kontuzji. Na doskonale znanym sobie torze w Lesznie zdołał wywalczyć zaledwie jeden punkt.

3. Piotr Protasiewicz - Kompletnie nie popisał się Protasiewicz w meczu z Atlasem, w którym zdobył siedem punków, co jak na zawodnika o sporych możliwościach jest kiepskim osiągnięciem.

4. Leigh Adams - Kibice przyzwyczaili się już do dwucyfrowych zdobyczy Adama na torze w Lesznie. Tym razem Australijczyk mocno rozczarował swoich fanów i w meczu przeciwko ekipie z Tarnowa uzyskał dziewięć punktów.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje