Zmiany we Włókniarzu Częstochowa

Tegoroczny brązowy medal nie był tym czego oczekiwali działacze od żużlowców Włókniarza. Apetyty w klubie o największym ekstraligowym budżecie były większe i nic dziwnego, że coraz głośniej mówi się o zmianach w częstochowskiej ekipie.

Wedle osób blisko związanych z klubem pewną przyszłość pod Jasną Górą mają wyłącznie Rune HoltaSebastian Ułamek. Pozostali seniorzy nie zachwycili na tyle aby mogli być pewni kolejnego sezonu w plastronie Częstochowy.

Reklama

- Na razie za wcześnie na jakiekolwiek decyzje, ale na pewno można spodziewać się zmian. Jakich? O tym przekonamy się w najbliższych tygodniach. Wystarczy prześledzić mecze aby wiedzieć kto zawodził a kto spełnił oczekiwania - powiedział prezes klubu, Marian Maślanka. Niepewna jest również przyszłość Ryana Sullivana, który przez ostatnie lata punktował dla Częstochowy. Jego zmiennikiem ma zostać Nicki Pedersen lub Lee Richardsson.

- Z Ryanem na pewno porozmawiamy, ale walcząc o wynik nie można kierować się wyłącznie sentymentami. W minionym sezonie forma Australijczyka odbiegała od oczekiwań - stwierdził włodarz klubu spod Jasnej Góry.

Dowiedz się więcej na temat: przyszłość | Częstochowa | Włókniarz Częstochowa | W.E.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje