Uroczysta prezentacja "Jaskółek"

We wtorkowy wieczór na deskach Teatru im. Ludwika Solskiego odbyła się prezentacja Unii Tarnów. Na imprezie zorganizowanej przez władze klubu pojawili się niemal wszyscy żużlowcy "Jaskółek" za wyjątkiem Tony Rickardssona i Scotta Nicholsa, którzy tego dnia mieli zaplanowane mecze w angielskiej Elite League.

"Pierwsze koty za płoty. Debiut w barwach "Jaskółek" mam już za sobą, nawiązałem walkę, ale nie ustrzegłem się kilku błędów" - powiedział Paweł Hlib.

Reklama

"Przed nami mecz derbowy, z Rzeszowem. Chcemy go wygrać, a jak będzie? Wydaje mi się, że dwa punkty zostaną w Tarnowie" - dodał.

"Myślę, że to będzie kolejny dobry rok dla Unii, a tym samym skuteczna reklama dla Tarnowa. Sporo zainwestowałem w nowe silniki, dlatego przed sezonem stawiam sobie najwyższe cele. Liczę na komplet punktów w meczu z Marmą Rzeszów" - stwierdził Tomasz Gollob.

Na prośbę o komentarz co do decyzji sędziego Wojciecha Grodzkiego w sprawie zweryfikowania wyniku meczu pomiędzy Unią Leszno a Unią Tarnów (z 43-47 na 43-41 - przyp. red.) stwierdził: "Nie komentuję zaistniałej sytuacji".

Michał Kita, Tarnów

Dowiedz się więcej na temat: Jaskółka | Tarnów | prezentacja

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje