Ułamek w Atlasie

Mimo zapowiedzi częstochowskich dzienników Sebastian Ułamek nie będzie startował w przyszłym roku w barwach częstochowskiego Włókniarza. Klub nie jest w stanie spełnić żądań zawodnika, który ostatecznie zasili ekipę Atlasu Wrocław.

Ułamek, który na liście transferowej wyceniony był na 150 tysięcy złotych, podpisał z wrocławianami roczny kontrakt. Zawodnikiem wrocławskiego Atlasa stał się również Krzysztof Słaboń (Polonia Bydgoszcz), który do Wrocławia przeszedł bezpłatnie.

Reklama

Jak już pisaliśmy z częstochowskim klubem pożegnał się Mariusz Staszewski, który wrócił do Gorzowa.

- Mariusz zachował się co najmniej dziwnie . Najpierw dawał słowo, że zostanie u nas, potem w tajemnicy przed nami podpisał kontrakt w Gorzowie. Tak mężczyzna nie postępuje. - twierdzi prezes częstochowskiego klubu. Na razie nic nie mówi się o ewentualnych wzmocnieniach zespołu, które po odejściu Drabika i Staszewskiego są wręcz nieodzowne. Na liście życzeń częstochowskich działaczy przewijają się nazwiska Kowalika, Węgrzyka i Grzegorza Rempały. To czy któryś z transferów dojdzie w najbliższych dniach do skutku zależy od finansów klubu, które na dzień dzisiejszy są ubogie.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje