Tony Rickardsson: Jadę po zwycięstwo

Już w najbliższą sobotę w Vojens rozegrana zostanie trzecia runda tegorocznego cyklu Grand Prix. Do głównych faworytów turnieju zalicza się Tony Rickardssona i Tomasza Golloba.

To właśnie między nimi rozstrzygnie się najprawdopodobniej walka o tytuł tegorocznego mistrza świata. Tomasz Gollob prowadzi w klasyfikacji i ma dwa punkty przewagi nad Szwedem, ten jednak udaje się do Vojens pełen optymizmu.

Reklama

- Zawsze miałem większą stratę do liderów i potrafiłem to nadrobić. Strata do Golloba jest naprawdę niewielka i liczę na to, że po Vojens to ja będę liderem cyklu. Sprzętowo jestem dobrze przygotowany, psychicznie również. Jadę do Danii po zwycięstwo.

Mniej wylewny w prognozach jest Tomasz Gollob, który lepsze występy w Vojens przeplata gorszymi. - Dużo zależy od nawierzchni. Mam jednak nadzieję, że wszystko będzie w porządku i wykonam swój plan jakim jest finał A. - twierdzi najlepszy polski zawodnik. Oprócz Polaka i Szweda faworytów turnieju upatruje się w Crumpie i Hamillu, który bardzo słabo wypadł w dwóch poprzednich turniejach.

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Gollob

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje