Tomasz Gollob: Wyniki będą lepsze

"Wszystko się odbyło tak jak miało, cieszę się ze swojej jazdy na tym torze, bo przypomniałem sobie jak tu jest. Uwielbiam tutaj jeździć, ten tor ma wiele zalet. Można się wymijać, ścigać, krótko mówiąc przypomniałem sobie stare czasy" - stwierdził po meczu w Bydgoszczy Tomasz Gollob.

Lider "Jaskółek", który w spotkaniu z Polonią zdobył 14 punktów (trzykrotnie wygrywał z Protasiewiczem) wierzy, że przed GP w Kopenhadze uporał się już ze swoimi "sprzętowymi" problemami.

Reklama

"Ten rok jest bardzo pracowity, mam dużo startów i muszę się przemieszczać z zawodów na zawody. Próbuję nowych silników, chciałbym przejść na silniki marki GM, stąd trochę nieporozumień z maszynami. Jeśli chodzi o występy w Grand Prix, to za długo jechałem na jednej marce. Stąd słabsze starty, jednak staram się to nadrabiać i w jak najkrótszym czasie będę chciał dostroić nowe silniki. Jak się uporam z tymi problemami, to wyniki będą jeszcze lepsze. Tor w Kopenhadze jest wielką niewiadomą dla naszych" - wyjaśnił multimedalista mistrzostw Polski.

Maciek Borowski, Bydgoszcz

Zobacz wyniki i zdobywców punktów w ostatnich spotkaniach żużlowej ekstraligi

Zobacz galerię zdjęć z meczu Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów

Dowiedz się więcej na temat: gollob | Tomasz Gollob

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama