Polonia Bydgoszcz bez Emila

Bez Emila Sajfutdinowa będą musieli sobie radzić żużlowcy Polonii Bydgoszcz w barażowym spotkaniu przeciwko ZKŻ-owi Zielona Góra.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie na torze w Bydgoszczy odbędzie się 2 września. Jednak w tym pojedynku gospodarze będą musieli sobie radzić bez Emila Sajfutdinowa, który jest zobligowany do występu w finale Indywidualnych Mistrzostw Rosji juniorów. Jeśli utalentowany Rosjanin zrezygnowałby z występu w tej imprezie, to mógłby nawet zostać zawieszony przez rodzimą federację. W tej sytuacji cały ciężar zdobywania punktów spadnie na Krzysztofa Buczkowskiego i Marcina Jędrzejewskiego, którzy dość dobrze radzą sobie w tegorocznych rozgrywkach.

Reklama

Za to praktycznie przesądzone jest, że już w najbliższym czasie do bydgoskiej drużyny dołączy Andreas Jonsson, który od paru tygodni przebywał na zwolnieniu lekarskim. Jednak już dziś doświadczony Szwed spróbuje swoich sił na torze w Malilli, gdyż chce jak najlepiej przygotować się do najbliższego turnieju Grand Prix. Jednak ostateczna decyzja, czy Jonsson wystąpi w sobotniej imprezie, zostanie podjęta po poniedziałkowym treningu.

Adrian Dudkiewicz

Dowiedz się więcej na temat: Polonia Bydgoszcz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje