Noworoczne plany "Aniołów"

Zawodnicy Apatora Toruń intensywnie przygotowują się do sezonu żużlowego. Zimowe treningi obejmują zajęcia na siłowni, basenie, hali sportowej oraz na lodzie.

Intensywnie pracują nie tylko żużlowcy, ale i działacze "Aniołów", którzy zaplanowali już cykl meczy towarzyskich mających poprzedzić rozpoczęcie rozgrywek i uzupełnić okres przygotowawczy.

Reklama

Jak informują władze klubu na oficjalnej stronie Apator zmierzy się z ekipami pierwszoligowymi, a będą nimi drużyny z Ostrowa i Poznania. Poza tym kibiców może spotkać niezwykła niespodzianka, jaką ma stanowić mecz z jedną z drużyn startujących w angielskiej Elite League. Jeśli takie zamierzenie udałoby się włodarzom toruńskiego klubu zrealizować, kibice Apatora mieliby wiele powodów do radości. Szansa obejrzenia potyczki z ekipą z Wysp to dla fanów czarnego sportu ogromna atrakcja.

Drużyna Apatora ma również zamiar wybrać się w pierwszej połowie marca do Lonigo. Włodarze klubu liczą na to, że panujące we Włoszech warunki atmosferyczne pozwolą na wcześniejszy wyjazd na tor, co powinno procentować u progu rozgrywek. Jak informują działacze na łamach strony internetowej Apatora w wyjeździe mają uczestniczyć wszyscy zawodnicy - zarówno krajowi, jak i zagraniczni.

W okresie poprzedzającym rozgrywki nie ma też zabraknąć imprezy przeznaczonej dla kibiców, w trakcie której nastąpi prezentacja drużyny. Wcześniej, bo już w styczniu, torunianie zamierzają przygotować taki pokaz dla sponsorów.

Konrad Chudziński

Dowiedz się więcej na temat: działacze | zawodnicy | plany

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje