Lista Hop - Bęc

Tradycyjnie już podsumowujemy ostatnią kolejkę ligową. Oto Ci zawodnicy, którzy zasłużyli na brawa jak i Ci, którym za ostatni występ należy się porcja gwizdów.

LISTA HOP:

Reklama

1. Tony Rickardsson (Apator)

Bezkonkurencyjny okazał się stranieri Apatora w konfrontacji na szczycie pomiędzy Toruniem a Wrocławiem. W pięciu startach wywalczył komplet punktów i na dokładkę dołożył nowy rekord toru.

2. Wiesław Jaguś (Apator)

To był ważny mecz dla Jagusia, który w tym sezonie musi walczyć o miejsce w składzie zespołu. Jaguś zadanie wykonał. Zdobył 11 punktów i okazał się lepszym zawodnikiem od Roberta Kościechy.

3. Maciej Kuciapa (ZKŻ)

Po kilku słabszych występach tym razem Kuciapa pokazał, że wciąż jest w stanie walczyć na odpowiednio wysokim poziomie. To właśnie Kuciapa z Hamillem byli najjaśniejszymi punktami zespołu w zwycięskiej walce z częstochowskim Włókniarzem.

4. Ryan Sullivan (Włókniarz)

Ryan jest ostatnio w " sztosie". W Zielonej Górze pięciokrotnie mijał linię mety jako pierwszy. Szkoda tylko, że jego zespół ostatecznie okazał się gorszy od gospodarzy.

5. Piotr Protasiewicz (Polonia)

W Pile Protasiewicz zaliczył całkiem udany występ. Wywalczył 13 punktów oraz dwa bonusy i najwyraźniej przełamał serię słabych występów na torach gości.

6. Michał Robacki (Polonia)

Tak dobrego występu w lidze " Robak" jeszcze nie miał. W Pile wywalczył 11 punktów i okazał się lepszym zawodnikiem od mistrza świata - Marka Lorama.

7. Ł. Jankowski (Unia)

Tym razem startował bez swojego ojca - Romana, ale skutecznie poradził sobie na torze z rywalami. Wywalczył siedem punktów i uznać to należy za dobry wynik.

LISTA BĘC

1. Jacek Krzyżaniak (Atlas)

Zawiódł kapitan Atlasu oczekiwania wrocławskich kibiców. Na znanym sobie torze w Toruniu wywalczył zaledwie sześć " oczek" i tak słabego występu w lidze Pan Jacek nie miał już dawno.

2. Robert Kościecha (Apator)

Nie wykorzystał szansy Kościecha w meczu z Atlasem. Zdobył tylko dwa punkty i można się spodziewać, że przegrał rywalizację o miejsce w składzie z Wiesławem Jagusiem.

3. Piotr Świst (Pergo)

Piotr Świst miał być tym zawodnikiem, którego punkty przeważą o sukcesie Gorzowa w Lesznie. Niestety ostatnia kolejka dla kapitana "żółto - niebieskich" nie była udana. W pięciu startach zdobył tylko pięć punktów.

4. Brian Andersen (Włókniarz)

Po raz kolejny zawiódł nadzieje częstochowskich działaczy - Brian Andersen, który w potyczce z Zieloną Gorą pojechał poniżej wszelakiej krytyki. To właśnie jego postawa przesądziła o porażce Częstochowy.

5. Mark Loram (Polonia)

Słabo wypadł debiut Lorama w barwach Polonii Bydgoszcz. W pięciu startach wywalczył zaledwie osiem punktów. Wygrał ostatni bieg, w którym okazał się lepszy od ... Gapińskiego.

6. Rafał Okoniewski (Pergo)

Jechał na doskonale znanym sobie torze jednak nie okazało się to dużym atutem. Okoniewski wywalczył siedem punktów i jak twierdzi Stanisław Chomski nie było to to na co on liczył.

Dowiedz się więcej na temat: występ | polonia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje