Komplet Hampela w Szwecji

We wtorek trzecią kolejkę spotkań rozegrała szwedzka ekstraklasa. W najciekawszym spotkaniu drużyna Luxo Stars pokonała na wlasnym torze Masarnę Avesta 51:45. Po raz kolejny bardzo wysoką dyspozycję potwierdził Jarosław Hampel, który dla drużyny Kaparny wywalczył komplet punktów.

Z dobrej strony pokazał się również Rafał Dobrucki, który zakończył zawody z dwunastoma punktami na koncie. Wart odnotowania jest również bardzo dobry występ Duńczyka, Nielsa Iversena, który dla zespołu Vastervik wywalczył piętnaście punktów.

Smederna - VMS Elit 59:37
Smederna:
1. Billy Hamill -      12 (3,0,3,3,2)
2. Robert Sawina -   11+1 (2',3,2,3,1)
3. Nicki Pedersen -    12 (3,2,3,1,3)
4. Peter Nahlin -     5+1 (1,1',0,3)
5. Jesper B. Jensen - 8+1 (2,3,1,2',0)
6. David Howe -       9+3 (2',0,2',2',1,2)
7. Anders Ljung -       3 (3,-,-,0)
VMS Elit:
1. Wiesław Jaguś -      6 (d,0,1,0,2,3)
2. Tomasz Jędrzejak -   4 (1,-,-,2,1)
3. Lee Richardson -     8 (2,3,1,0,0,2)
4. Lukas Dryml -        1 (0,0,-,1,0)
5. Rune Holta -         9 (3,3,2,0,1,0)
6. Joergen Zetterberg - 0 (0,-,-,-)
7. Piotr Paluch -     9+1 (1,1,1,1',2,3)
Biegi:
1. Hamill, Sawina, Jędrzejak, Jaguś (d) - 5:1
2. Ljung, Howe, Paluch, Zetterberg - 5:1 (10:2)
3. Pedersen, Richardson, Nahlin, Dryml - 4:2 (14:4)
4. Holta, Jensen, Paluch, Howe - 2:4 (16:8)
5. Sawina, Howe, Paluch, Dryml - 5:1 (21:9)
6. Holta, Pedersen, Nahlin, Jaguś - 3:3 (24:12)
7. Richardson, Sawina, Jaguś, Hamill - 2:4 (26:16)
8. Pedersen, Holta, Paluch, Nahlin - 3:3 (29:19)
9. Jensen, Howe, Richardson, Jaguś - 5:1 (34:20)
10. Hamill, Paluch, Howe, Holta - 4:2 (38:22)
11. Paluch, Howe, Dryml, Ljung - 2:4 (40:26)
12. Nahlin, Jędrzejak, Jensen, Richardson - 4:2 (44:28)
13. Sawina, Jaguś, Pedersen, Dryml - 4:2 (48:30)
14. Hamill, Jensen, Holta, Richardson - 5:1 (53:31)
15. Jaguś, Hamill, Jędrzejak, Jensen - 2:4 (55:35)
16. Pedersen, Richardson, Sawina, Holta - 4:2 (59:37)
Vastervik - Vargarna 54:42
Vastervik:
1. Sławomir Drabik -      5 (0,3,0,2)
2. Matej Ferjan -        11 (3,3,0,3,2)
3. Magnus Zetterstroem - 11 (3,3,2,0,1')
4. Tomasz Chrzanowski - 4+3 (2',0,1',1')
5. Tomasz Gollob -       10 (2,3,2,0,3)
6. Robert Loennblom -     0 (0,0,-,0)
7. Niels Iversen -     15+3 (3,2',2',3,3,2')
8. Robert S. Johansson - NS 
Vargarna:
1. Steve Johnston -     7+4 (2,1',1',1,1',1')
2. Adam Shields -       4+1 (1',1,2,0,0) 
4. Jason Lyons -          4 (0,1,2,-,1,0)
5. Jason Crump -         19 (3,3,2,3,2,3,3)
6. Oliver Allen -       4+1 (1',0,-,2,1)
7. Joe Screen -         4+1 (2,1,0,1')
Biegi:
1. Ferjan, Johnston, Shields, Drabik - 3:3
2. Iversen, Screen, Allen, Loennblom - 3:3 (6:6)
3. Zetterstroem, Chrzanowski, Shields, Lyons - 5:1 (11:7)
4. Crump, Gollob, Screen, Loennblom - 2:4 (13:11)
5. Ferjan, Iversen, Lyons, Allen - 5:1 (18:12)
6. Zetterstroem, Shields, Johnston, Chrzanowski - 3:3 (21:15)
7. Drabik, Lyons, Johnston, Ferjan - 3:3 (24:18)
8. Crump, Zetterstroem, Chrzanowski, Screen - 3:3 (27:21)
9. Gollob, Iversen, Johnston, Shields - 5:1 (32:22)
10. Iversen, Crump, Johnston, Drabik - 3:3 (35:25)
11. Iversen, Allen, Screen, Loennblom - 3:3 (38:28)
12. Crump, Gollob, Chrzanowski, Shields - 3:3 (41:31)
13. Ferjan, Crump, Johnston, Zetterstroem - 3:3 (44:34)
14. Crump, Drabik, Lyons, Gollob - 2:4 (46:38)
15. Gollob, Iversen, Allen, Lyons - 5:1 (51:39)
16. Crump, Ferjan, Zetterstroem, Johnston - 3:3 (54:42)
Kaparna - Indianierna 59:35
Kaparna:
1. Jarosław Hampel -         10+2 (3,2',3,2')
2. Rafał Dobrucki -          12+1 (2',3',3',3',1)
3. Joonas Kylmaekorpi -       9+2 (3,3,1',2')
4. Kim Jansson -                3 (d,u,-,2,1,0)
5. Ryan Sullivan -             12 (3,3,3,3)
6. Norvy Brandin -            4+1 (0,0,w,2',2)
7. Steen Jensen -             9+1 (3,2',1,3,d)
8. Emil Claesson - NS
Indianerna:
1. Piotr Protasiewicz -         9 (1,2,3,u/w,d,3)
2. Miroslaw Kowalik -         3+1 (d,1',2,0)
3. Henrik Gustafsson -          5 (2,1,2,0,d)
4. Stefan Dannoe -            6+2 (1',1',0,1,3)
5. Kaj Laukkanen -            8+1 (2,d,2,1,1,2')
6. Lars Gunnestad -             2 (2,0,0,-)
7. Niklas Fridell -           2+2 (1,1',-,0)
8. Johan Engman - NS
Bieg po biegu:
1. Hampel, Dobrucki, Protasiewicz, Kowalik (d) - 5:1
2. Jensen, Gunnestad, Fridell, Brandin - 3:3 (8:4)
3. Kylmäkorpi, Gustafsson, Dannö, Jansson (d) - 3:3 (11:7)
4. Sullivan, Laukkanen, Fridell, Brandin - 3:3 (14:10)
5. Dobrucki, Jensen, Dannoe, Gunnestad - 5:1 (19:11)
6. Kylmäkorpi, Protasiewicz, Kowalik, Jansson (u) - 3:3 (22:14)
7. Dobrucki, Hampel, Gustafsson, Dannoe - 5:1 (27:15)
8. Protasiewicz, Jansson, Kylmäkorpi, Laukkanen (d) - 3:3 (30:18)
9. Sullivan, Kowalik, Protasiewicz (w/u), Brandin (w) - 3:2 (33:20)
10. Hampel, Laukkanen, Jensen, Gunnestad - 4:2 (37:22)
11. Jensen, Brandin, Laukkanen, Fridell - 5:1 (42:23)
12. Sullivan, Gustafsson, Jansson, Kowalik - 4:2 (46:25)
13. Dobrucki, Kylmäkorpi, Dannö, Protasiewicz (d) - 5:1 (51:26)
14. Sullivan, Hampel, Laukkanen, Gustafsson - 5:1 (56:27)
15. Dannoe, Brandin, Jensen (d), Gustafsson (d) - 2:3 (58:30)
16. Protasiewicz, Laukkanen, Dobrucki, Jansson - 1:5 (59:35)
Pozostałe spotkania: 
Piraterna - Rospiggarna 39: 57 
Luxo Stars - Masarna 51: 45
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław | robert | Woody Allen | gollob | paluch | komplet

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama