Andersen tunerem Rickardssona!

Po przejściu na żużlową emeryturę na brak zajęć nie może narzekać były stranieri Atlasu Wrocław, Stali Rzeszów - Brian Andersen. Po zakończeniu kariery postanowił nie tracić kontaktu z żużlem i zajął się przygotowywaniem silników.

To właśnie spod ręki Andersena wychodzą silniki, na których tegoroczne triumfy święci czarnoskóry Antonio Lindback. Z usług Andersena korzysta również młody, 16- letni Duńczyk Morten Risager.

Reklama

Jednak największym "koniem" w powstającej dopiero "stajni" Andersena jest wielokrotny mistrz świata Tony Rickardsson, który długo starał się ukryć źródło pochodzenia swoich silników w tym sezonie.

- Pomagam tym zawodnikom, którzy są w stanie mi zaufać. Zawsze lubiłem pracować przy silnikach i tym zajmuję się po zakończeniu swojej kariery. Jak na razie Ci zawodnicy, którzy korzystają z moich usług są zadowoleni i myślę, że ich liczba będzie rosła - mówi Andersen, który podczas sobotniego finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów pracował dla brązowego medalisty imprezy, Duńczyka Mortena Risagera.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama