1/4 IMP na żużlu: Ułamek z kompletem wygrał w Opolu

Sebastian Ułamek z kompletem punktów wygrał w czwartek ćwierćfinał indywidualnych mistrzostw Polski w jeździe na żużlu w Opolu. W Lublinie najlepszy był żużlowiec Marmy Hadykówki Rzeszów Maciej Kuciapa.

Zawodnik Tauronu Azotów Tarnów w pięciu biegach zdobył 15 punktów.

Reklama

Zaplanowane na czwartek zawody 1/4 finału indywidualnych mistrzostw Polski w jeździe na żużlu w Pile i Poznaniu zostały odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych

W półfinale IMP w Łodzi - oprócz najlepszej siódemki z Opola - wystąpi również czołowa szóstka z zawodów z Lublina oraz Jarosław Hampel, Rune Holta i Krzysztof Kasprzak, którzy zostali zwolnieni z udziału w ćwierćfinałach.

Wyniki:

Opole

1. Sebastian Ułamek (Tauron Azoty Tarnów) 15 (3,3,3,3,3)

2. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra) 12 (1,2,3,3,3)

3. Tomasz Jędrzejak (Tauron Azoty Tarnów) 9 (2,0,3,1,3)

4. Piotr Dym (Orzeł Łódź) 9 (0,2,3,2,2)

5. Ronnie Jamroży (RKM ROW Rybnik) 9 (1,3,0,3,2)

6. Dawid Lampart (Marma Hadykówka Rzeszów) 8+3 (3,1,d,3,1)

7. Jacek Rempała (Orzeł Łódź) 8+2 (2,t,1,2,3)

------------------------------------------------------------

8. Szymon Kiełbasa (Tauron Azoty Tarnów) 8+1 (2,1,2,2,1) (rez.)

------------------------------------------------------------

9. Adrian Szewczykowski (PSŻ Lechma Poznań) 7 (1,3,2,0,1)

10. Mariusz Węgrzyk (RKM ROW Rybnik) 7 (2,2,0,1,2)

11. Maciej Janowski (Betard WTS Wrocław) 7 (3,1,1,d,2)

12. Michał Mitko (KŻ Kolejarz Opole) 6 (3,0,2,1,0)

13. Tomasz Rempała (Lubelski Węgiel KMŻ) 5 (1,1,2,1,0)

14. Adam Pawliczek (KŻ Kolejarz Opole) 4 (0,0,1,2,1)

15. Kamil Fleger (RKM ROW Rybnik) 3 (0,3,0,0,0)

16. Rafał Fleger (RKM ROW Rybnik) 3 (0,2,1,0,0)

Lublin

1. Maciej Kuciapa (Marma Hadykówka Rzeszów) 14 (3,2,3,3,3)

2. Mariusz Puszakowski (Lubelski Węgiel KMŻ) 12 (3,3,1,3,2)

3. Wiesław Jaguś (Unibax Toruń) 11 (3,2,3,3,w)

4. Mateusz Szczepaniak (PSŻ Lechma Poznań) 11 (2,3,2,1,3)

5. Robert Kościecha (Polonia Bydgoszcz) 11 (1,2,2,3,3)

6. Krzysztof Jabłoński (Start Gniezno) 11 (3,1,3,2,2)

-------------------------------------------------------------

7. Daniel Jeleniewski (Betard WTS Wrocław) 10 (t,3,2,2,3)

-------------------------------------------------------------

8. Michał Szczepaniak (Start Gniezno) 7 (2,0,1,2,2)

9. Krzysztof Słaboń (Włókniarz Częstochowa) 6 (1,1,0,2,2)

10. Rafał Trojanowski (PSŻ Lechma) 6 (1,2,1,1,1)

11. Paweł Staszek (KSM Krosno) 5 (2,3,0,d,0)

12. Paweł Miesiąc (Lokomotiv Daugavpils) 4 (0,d,3,d,1)

13. Marcin Rempała (Tauron Azoty Tarnów) 4 (2,1,0,1,-)

14. Roman Chromik (Speedway Wanda Kraków) 3 (0,0,1,1,1)

15. Borys Miturski (Włókniarz) 3 (0,0,2,0,1)

16. Karol Baran (Lubelski Węgiel) 2 (1,1,0,-,-)

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Opole | węgiel | Rzeszów | Rybnik | Tarnów

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje