30 stycznia kontrakty z Wandą podpisali: Czech Adrian Rymel oraz trzech Rosjan: Siemen Własow, Danił Iwanow i Denis Sajfutdinow. Rymel i Własow jeździli w ubiegłym sezonie Miszkolcu który awansował do 1ligi , Iwanow w Daugavpils, a Sajfutdinow w Łodzi.
Do wspomnianej czwórki dołączają: Roman Chromik(ostatnio KSM Krosno), Patryk Pawlaszczyk (KM Ostrów), mistrz Rosji do lat 19 - Andriej Kudriaszow, Władimir Dubinin oraz duża nadzieja ukraińskiego żużla, zaledwie 16 -letni Siergiej Borisenko.
Ostatnimi zawodnikami którzy zamykają skład Speedway Wandy są: Czech - Hynek Stichauer i dwaj Polacy - Grzegorz Stróżyk oraz Tomasz Łukaszewicz.
Obecnie w kadrze Speedway Wandy znajduje się 12 nazwisk, lecz niemal na pewno w połowie lutego do zespołu dołączą dwaj polscy juniorzy Bartosz Szymura z RKM-u ROW Rybnik i Janusz Baniak z Falubazu Zielona Góra.
Kadra Speedway Wandy Kraków na sezon 2010:
Polacy:
Grzegorz Stróżyk
Roman Chromik
Tomasz Łukaszewicz
Patryk Pawlaszczyk
Obcokrajowcy:
Adrian Rymel (Czechy)
Hynek Stichauer (Czechy)
Denis Sajfutdinov (Rosja)
Semen Własow (Rosja)
Danił Ivanov (Rosja)
Władimir Dubinin (Rosja)
Andrej Kudriaszow (Rosja)
Siergiej Borisenko (Ukraina)












~miro
Tu żużel jest na wyciągnięcie ręki a kibiców cieszy każdy punkt.
~olo
prz okazji kibice pozdrawiaja lukaszewicza i hromika polamania kol.dziekujemy za wystepy w krosni...
~olo
cieszymy sie ze jestescie na zuzlowej mapie polski.dzieki temu bedzie wiecej zawodow u siebie i w...
~FFC
wysłaliśmy wam Baniaka.... wygrywał w lidze z Nickim więc to nie przelewki. A tak ogólnie to na z...
~bk.
RZĄDZI !!!! Sekcja piłki nożnej również !
~marko
dość tego jeźdżenia do Częstochowy i Tarnowa mam...
pomału pomału ale w dobrą stronę zmierzają dz...
~ANDRES88PL
życzymy powodzenia!cieszy bardzo ze mamy 1 klub zuzlowy w Małopolsce wiecej oby tak dalej....szko...
~kicio
W Fajnym miescie kiepski żużel.......
dodaj komentarz »wszystkie wątki »