"Hiszpanie byli niewiarygodnie mocni. Podawali piłkę do siebie bardzo szybko i niezmiernie dokładnie. Nie widzę możliwości aby jakakolwiek drużyna mogła zagrać lepiej - powiedział Zaugg.
- Moi zawodnicy mówili, że nie byli w stanie zbliżyć się do przeciwników i ich sfaulować. Przegralibyśmy nawet wówczas, gdybyśmy mieli dwóch-trzech więcej graczy na boisku" - dodał trener zespołu, który w rankingu FIFA zajmuje 141. miejsce, a bez wygranej pozostaje od prawie trzech lat.
W Vaduz, w spotkaniu eliminacyjnej grupy I, jednego z goli zdobył David Villa. To 44. trafienie w kadrze napastnika Barcelony. Na czele listy najskuteczniejszych strzelców hiszpańskiej reprezentacji zrównał się z gwiazdorem Realu Madryt Raulem Gonzalezem (obecnie w Schalke 04 Gelsenkirchen).
Trzy miesiące temu, tuż przed MŚ w RPA, polscy piłkarze przegrali z Hiszpanią 0-6. We wtorek podopieczni Vicente del Bosque'a zmierzą się w Buenos Aires z Argentyną.













~etc.
Są bez zwycięstwa od prawie 3 lat. Jedyną SKUTECZNĄ receptą na zwycięstwo jest zagranie z naszymi...
~kibic
Mecz z Hiszpanią byl meczem eliminacyjnym dwucyfrowka pewna
~pora
Ten z lichtensteinu wygląda jak lewandowski
~znawca
~matysek
Liechtenstein- Hiszpania 0-4; Polska- Hiszpania 0-6.... nawet Liechtenstein zagrał lepiej z Hiszp...
~uihuhhu
3 więcej zawodników i by przegrali... trener się ośmieszył...
plaster dla Xaviego, plaster dla I...
~RUTER
mając 77 piłkarzy na boisku. To prawie pewne. Poza tym mamy bramkarza, który jest mistrzem świata...
~renno
Peszko po meczu z Hiszpanią mówił to samo,że nawet sfaulować ich nie mógł.Więc wniosek nasuwa się...
~warszawiak
A Franz by powiedział,że było nieźle
~amica wronki
Polska nawet w dwudziestu by nie wygrala
~CIRISTOBAL
CAMPEONES DEL MUNDO,CAMPEONES DEL EUROPA!!QUE MAS??
~Kierownik
hiszpanii xD??
~espana
nie to co my 6:0 usahusha;d
~l
~kamil
nawet gdybysmy grali w 17... a hiszpania w 5
~Pies
Jeszcze się nie zrównał bo to było 43 trafienie
bramka z polską to był samobój dudki a nie gol villi
~wacusss<3
przypominam, że przegrała z Hiszpanią 6:0
dodaj komentarz »wszystkie wątki »