-
-
Poniedziałek, 7 grudnia 2009 (07:56)
Radwańska w zacnym towarzystwie
Aż dziewięć z 10 najlepszych tenisistek w rankingu WTA wystąpi w styczniowym turnieju w Sydney, który będzie bezpośrednim przetarciem przed wielkoszlemowym Australian Open. Jedną z nich jest Agnieszka Radwańska.
Z czołowej dziesiątki zabraknie tylko numer sześć w rankingu Amerykanki Venus Williams, która w tym czasie wybrała towarzyski mecz w Tajlandii.
Australian Open, pierwsza w roku wielkoszlemowa impreza, rozpocznie się dwa dni po zakończeniu turnieju w Sydney.
Artykuł pochodzi z kategorii: Tenis
Zobacz również
-
17-letni obrońca Jetro Willems (PSV Eindhoven) znalazł się w ostatecznej, 23-osobowej kadrze Holandii na mistrzostwa Europy w piłce nożnej w Polsce i na Ukrainie. więcej
-
Polecamy
Polecamy
-
Belg Thomas De Gendt z ekipy Vacansoleil wygrał po... więcej
-
Nicolas Almagro pokonał Amerykanina Briana Bakera 6:3,... więcej
-
Agnieszka Radwańska pokonała Rumunkę Simonę Halep... więcej
-
Zbyt poważna okazała się kontuzja, jakiej doznał... więcej
-
17-letni obrońca Jetro Willems (PSV Eindhoven) znalazł... więcej
-
Alicja Rosolska i Chinka Jie Zheng przegrały z Bethanie... więcej
-
-
Dziś w Interia.pl
-
www.rmf24.pl
-
Sport
-
Teletydzien
-
Sport
-
Sport
-
Sport
-
Sport
-
www.rmf24.pl
-
Fakty
-
www.rmf24.pl
-
Euro 2012
-
www.rmf24.pl
-
Motoryzacja
-
www.rmf24.pl
-
Motoryzacja
-
Sport
-
-
Narzędzia







Wasze komentarze (5)
Dodaj komentarzGratulacje dla Radwanskiej !
~Jedrek -
Zgłoś do usunięcia Link
Ale z tym "zacnym" towarzystwem to lekka przesada ...mam na mysli zachowanie Panny Williams na jednym z ostatnich wielkoszlemowych turiejow ... Z "zacnoscia" i to nie pierwszy raz , jej zachowanie na kortach nie ma nic wspolnego !
A moze zacne towarzystwo w towarzystwie
~Immigrant. -
Zgłoś do usunięcia Link
Radwanskiej.W koncu jest Polka i pochodzi z z kraju w ktorym naprawde warto zyc.
Ale co prawda to prawda ..no i po to jest Forum !
~nick -
Zgłoś do usunięcia Link
Ma racje Jedrek - jej zachowanie na kortach nie ma nic wspolnego z zacnym towarzystwem a Forum jest po to aby wypowiadac swoje opinie .